2+1 ZDARMA na zlevněné zboží v Rock Point prodejnách i e-shopu

Zlevněte si již zlevněné v prodejnách i e-shopu Rock Point!

Poslední zimní výprodej je tady! Využijte výrazných slev a zlevněte si již zlevněné. Ušetříte tak mnohem více. Stačí navštívit některou z našich kamenných prodejen nebo si v klidu a pohodlí vybrat na e-shopu Rock Point.

Při výběru jakýchkoliv tří zlevněných produktů máte ten nejlevnější zcela ZDARMA. Pořiďte si za výhodných podmínek novou bundu nebo zateplené kalhoty třeba na lyžování. Když pěkně sladíte barvy, můžete se na sjezdovce ještě tuto zimu pěkně blýsknout. Je to skvělá šance vybavit se komplet novým spodním prádlem z Merino vlny od hlavy až k patě a konečně si začít užívat komfortu, který Merino přináší. A taková měkoučká mikina, sportovní tričko nebo tričko pro volný čas se zajímavým printem se určitě vyplatí pořídit, protože to jsou outdoorové kousky, které uplatníte po celý rok. Nehledě na to, že získat troje již zlevněné boty za cenu dvou je opravdu výhodná investice a rodinnému rozpočtu odlehčí. V nabídce jsou stovky zlevněných produktů od předních zahraničních i domácích outdoorových značek, takže věříme, že si každý vybere to své.

AKCE PLATÍ 19.2. - 29.2.2016

prodloužili jsme do 6.3.2016

 

  • platí v e-shopu i kamenných prodejnách Rock Point nebo partnerských prodejnách Hannah a Keen Concept Store
  • platí pouze na ZLEVNĚNÉ zboží
  • nelze kombinovat s dalšími akcemi a slevami včetně slevy na ZÓNA kartu, body za nákup však na účet budou připsány
  • ke dvěma zlevněným produktům je zdarma ten nejlevnější

Akce platí pouze do vyprodání zásob, nejpozději do 29.2.2016 6.3.2016.

 

Julbo
Keen Ternua Haglöfs

 


Pouze při on-line objednávání je možné využít akci i pro produkty z kategorie OUTLET.

Při vložení třech zlevněných produktů do nákupního košíku se od každého z produktů ještě odečte poměrná část nejlevnějšího produktu. Nezobrazí se tedy jeden produkt za nulovou cenu, ale každý produkt bude ještě více zlevněn, a to ve výsledku o částku nejlevnějšího produktu. Výslednou částku si samozřejmě jednoduše zkontrolujete součtem částky dvou produktů před uplatněnou akcí 2+1. Třetí produkt (ten nejlevnější) je ZDARMA a do výsledné částky se nezapočítá.

 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách