Až se jaro zeptá, co jsi dělal v zimě...

logo OspreyNovinky OSPREY pro jaro a léto 2017

Jsme první v České republice, kde si můžete vyzkoušet a koupit novou kolekci batohů OSPREY pro jaro-léto 2017. Těšit se můžete na čistý a moderní design a technologicky inovované batohy, které má Osprey propracované do posledního detailu. Přijďte si vybrat svého favorita pro skvělá dobrodružství na naše prodejny nebo objednejte on-line.

Ani letos nebudou chybět oblíbené bestsellery: např. ikonický batoh Talon v nových barvách a ještě lepším provedení zad by neměl uniknout vaší pozornosti. Vždyť i samotné evropské sídlo značky Osprey je po něm pojmenováno - Talon House.


ZOBRAZIT NOVINKY »

Podívejme se na ty nej vychytávky...

 

Stow-on-the-Go™

Jednoduchým "zaháknutím" hrotů holí do oka a stažením gumy na ramenním popruhu kolem madel holí si jednoduše umístíte trekové hole po straně batohu a třeba i za chůze...

Compression InsideOut™

Složitý název, jednoduchá věc. Protažením postranního popruhu vnitřkem kapsy dosáhnete komprese batohu včetně boční kapsy. Láhev s pitím nebo jiným obsahem vám tak bude pevněji držet "přitisknutá" pěkně k batohu. Pokud chcete naopak nechat kapsu volně přístupnou - třeba na kapesníky a stáhnout jen obsah batohu, necháte kompresní popruh tak jak je a neprovlékáte jej ven.

Airscape™

Airscape je zcela nový zádový systém tvořený měkkou pěnou a odolným meshem, čímž je zajištěno perfektní odvětrání zad. Poskytuje větší pocit pohodlí a rovnoměrného přenosu váhy zátěže na boky.

 

Elastická kapsa na ramenním popruhu

Skvěle se hodí pro vaši energy tyčku nebo další nezbytnosti, které potřebujete mít stále po ruce. Brýle, kapesník, kompas... 

LidLock™

Úchyt na cyklo helmu. Povytažením přezky s gumou a protažením přezky skrz otvor helmy se díky gumě krásně usadí na batohu. Nebude vám tak "plandat" na batohu, takže když zrovna nebude na hlavě, má své bezpečné místo.

 

Nastavitelná délka trupu zad

 

Jednoduše zatlačením či povytažením a zafixováním integrovaným suchým zipem upravíte výšku zad přesně sobě na míru

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Externí přístup k hydrovaku

Nemusíte rozepínat celý batoh, abyste vložili hydrovak. Vstup na hydrovak je pěkně oddělený a vak je krytý ve speciálně zpevněné kapse. A pokud nepoužíváte hydrovak, můžete použít na dokumenty - nezmuchlají se vám ;-).

 

zádový systém AIRSCAPE
batohy Talon a Tempest
zádový systém AIRSPEED
batohy Stratos a Sirrus

 

 

Nevíte jak velký batoh je pro vás ideální? Mohla by se vám hodit aplikace pro zjištění správné velikosti zad.
Přečtěte si více - OSPREY PACK SIZER -


Batohy Osprey jsou extrémně odolné produkty, ale i ty potřebují péči. Odmění se Vám tím, že vydrží mnohem déle a budou stále ve skvělé kondici. Jak na to? Zde je několik základních rad - SPRÁVNÁ PÉČE O BATOHY OSPREY -
 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách