FAQ - časté dotazy

Nedorazil potvrzující email, že má objednávka byla přijata. Mám tedy zboží platit, když jsem si zvolil platbu převodem?

 • Každou objednávku zpracovávají naši operátoři v pracovní dny od 8:00 do 16:30, systém pak automaticky odesílá informativní mail na uvedenou e-mailovou adresu.

 • Pokud Vám žádný nedorazil, je možné, že jej naleznete ve spamech. Problém by mohl být ve Vaší schránce, která tento druh mailů "odmítá". Prosíme, překontrolujste Vaši spamovou schránku.

 • Budete-li mít dotazy, můžete se obrátit na adresu: e-shop@rockpoint.cz , popř. v době od 8:00 - 16:30 hod na tel.č.: + 420 379 200 777, 379 222 778, 724 004 141. Na došlé dotazy odpovídáme postupně a ihned jak je to možné.

 • Platbu zboží můžete provést okamžitě po potvrzení přjetí objednávky.

Zboží, které jsem si objednal, mi velikostně nevyhovuje. Jak mám postupovat?

 • Zboží máte právo do 14 dnů vyměnit nebo vrátit.

 • Balíček odešlete na adresu Rock Point a.s., E-SHOP, Americká 2796/54, 301 00 Plzeň. Do adresy nezapomeňte připsat E-SHOP. Tohle označení nám usnadní práci při třídění balíků a zboží se k nám dostane rychleji.

 • Zboží odešlete tak, jak jste ho obdrželi, aby bylo schopné dalšího prodeje. Přiložte originál faktury, všechny visačky, záruční list apod. Doporučujeme udělat si kopii faktury pro Vaši kontrolu. Pokud máte na faktuře více zboží, ponechte si originál a odešlete kopii.

 • V případě zájmu o jinou velikost či barvu, si prosím vytvořte novou objednávku. Peníze za vrácené zboží Vám budou vráceny nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží dle zákonné lhůty.
 • Výměnu zboží můžete uskutečnit i na kterékoliv prodejně Rock Point. Zboží, prosím, doneste na prodejnu v původním obalu se všemi potřebnými dokumenty.

Mám možnost výměny zboží?

Ano, zboží, které si přes eshop www.rockpoint.cz objednáte, můžete vyměnit či vrátit na jakékoliv prodejně Rock Point. Výměna přes e-shop není v současné době možná, ale je možné zboží vrátit a objednat nové.

Pokud byste se rozhodli pro variantu výměny zboží na prodejně, doneste, prosím, zboží na prodejnu v původním obalu se všemi potřebnými dokumenty. Na prodejně Vám vystaví doklad o převzetí zboží. V případě vrácení zboží nelze částku za zboží vyplatit v hotovosti na pokladně prodejny, ale bude Vám zaslána na účet, případně složenkou. Peníze Vám budou vráceny nejpozději do 14 dnů od převzetí zboží dle zákonné lhůty.

Pokud byste se rozhodli zboží vrátit a objednat nové, vytvořte novou objednávku na www.rockpoint.cz a zboží, které chcete vrátit, zašlete na adresu: Rock Point a.s., E-SHOP, Americká 2796/54, 301 00 Plzeň. Postupujte takto...

 

Mám kartičku z prodejny, mohu nakupovat na e-shopu?

Ano. V případě, že máte z prodejny vytvořenou kartičku ZÓNA, jste již registrovaný uživatel s účtem, na který se Vám načítají body za nákupy jak z prodejny, tak z e-shopu. Stačí se přihlásit v pravém horním rohu tlačítkem „přihlásit“. V tomto případě pravděpodobně ještě nemáte uvedeno své vlastní heslo, tedy rovnou zvolte „zapomenuté heslo“. Systém vás vyzve k vyplnění pole „login“. Do tohoto pole vyplňte 13-ti místné číslo Vaší ZÓNA karty a pokračujte tlačítkem „potvrdit“. Na e-mail, který jste uvedli do přihlašovacího formuláře, Vám během chvíle přijde nové heslo. Další postup je následující: Do přihlašovacího okna vyplníte pole login číslem Vaší karty a pole heslo novým heslem, které jste obdrželi. Potvrdíte tlačítkem „přihlásit se“. Že jste úspěšně přihlášeni, poznáte tak, že v pravém horním rohu se objeví Vaše jméno. Nyní můžete využívat v nákupu všech ZÓNA výhod, platných pro on-line nákupy. Po prvním přihlášení doporučujeme si Vaše heslo změnit v sekci „Můj účet/Váš profil.
Nevíte-li, zda již u nás máte účet, napište nám na zona@rockpoint.cz. Opětovným založením účtu totiž přicházíte o načtené body, které nejdou dodatečně slučovat!

V případě, že problémy s přihlášením přetrvávají, neváhejte se obrátit na adresu: zona@rockpoint.cz, na které Vám zodpovíme Vaše dotazy a pomůžeme problém vyřešit.

Jsem registrovaný, už jsem nakupoval, ale nepamatuji si své přihlašovací údaje.

Máte-li fyzickou kartičku ZÓNA, stačí se přihlásit v pravém horním rohu tlačítkem „přihlásit“. Do pole „uživatelské jméno“ zadáte číslo karty (u starších registrací svůj email) a dále své heslo. Nepamatujete-li si své heslo, proklikem na „zapomenuté heslo“ si nechte si vygenerovat nové. Systém vás vyzve k vyplnění pole „login“. Do tohoto pole vyplňte 13-místné číslo Vaší ZÓNA karty a pokračujte tlačítkem „potvrdit. “Bude vám zasláno během okamžiku na váš e-mail. V případě, že jste si v období po registraci měnili svou e-mailovou adresu, je třeba se nejprve obrátit na nás, abychom vám e-mail změnily a nové heslo vám mohlo přijít. Po prvním přihlášení pak doporučujeme si Vaše heslo změnit v sekci „Můj účet/Váš profil.

Nemáte-li kartičku, ale již jste se u nás registrovali on-line, zadejte do přihlašovacího okna do pole „uživatelské jméno“ vaše přihlašovací jméno a dále heslo. Nepamatujete-li si heslo, nechte si vygenerovat nové. Systém vás vyzve k vyplnění pole „login“. Do tohoto pole vyplňte vaše přihlašovací jméno a pokračujte tlačítkem „potvrdit. “Nové heslo vám bude zasláno během okamžiku na váš e-mail. V případě, že jste si v období po registraci měnili svou e-mailovou adresu, je třeba se nejprve obrátit na nás, abychom vám e-mail změnily a nové heslo vám mohlo přijít. Po prvním přihlášení pak doporučujeme si Vaše heslo změnit v sekci „Můj účet/Váš profil. Ověřte si také, zda máte v registraci vyplněné pole „chci se stát členem Rock Point ZÓNY“, abyste nepřicházeli o další výhody, které členství nabízí. Při on-line registraci kartičku nezasíláme a při nákupech není podmínkou ji fyzicky vlastnit, ale pokud budete mít zájem, můžete si kartičku vyzvednout na jakékoliv naší kamenné prodejně Rock Point nebo partnerské prodejně Hannah či Keen. Stačí své členství prokázat jménem a jedním dokladem totožnosti.

Nemáte-li kartičku a nepamatujete si své přihlašovací jméno a heslo, napište nám na zona@rockpoint.cz. Nové heslo vygenerujeme za vás a vy si jej po prvním přihlášení změníte.

 

Nevíte-li, zda již u nás máte účet, napište nám na zona@rockpoint.cz, kde vše ověříme. Opětovným založením účtu totiž přicházíte o načtené body, které nejdou dodatečně slučovat!

V případě, že problémy s přihlášením přetrvávají, neváhejte se obrátit na adresu: zona@rockpoint.cz, na které Vám zodpovíme Vaše dotazy a pomůžeme problém vyřešit.

Jak poznám, jestli již účet mám nebo nemám založený?

Nevíte-li, zda již u nás máte účet, napište nám na zona@rockpoint.cz, kde vše ověříme. Sami bohužel tuto informaci nezjistíte. Nezakládejte si účet jiný, opětovným založením účtu totiž přicházíte o načtené body, které nejdou dodatečně slučovat!

 

Mohu v e-shopu uplatnit dárkovou poukázku Rock Point?

Dárkovou pokázku Rock Point nelze uplatnit při nákupu v e-shopu. Poukázku můžete uplatnit na kterékoliv naší Rock Point prodejně nebo partnerských prodejnách Hannah a Keen Concept Store.

Je možné objednané zboží vyzvednout na prodejně?

Objednávku je možné vyzvednout přímo na kamenných prodejnách Rock Point, partnerských prodejnách Hannah a Keen. Při vyplňování dodacích údajů v objednávkovém procesu je nutné zvolit konkrétní prodejnu. Zboží s tímto způsobem doručení není možné platit v hotovosti na prodejně. V případě, že by vám zboží barevně nebo velikostně nevyhovovalo a prodejna bude mít zboží skladem, je možné provést okamžitou výměnu. V opačném případě je třeba postupovat dle obchodních podmínek - vrácení zboží.

Proč je u osobního odběru na prodejně účtováno dopravné?

V tomto případě se nejedná o rezervaci na prodejně, ale vyzvednutí zboží doručeného na Vámi vybranou prodejnu. Nemusíte řešit, zda všechno zboží na prodejně fyzicky je, my vám je zkompletujeme z ostatních poboček nebo centrálního skladu a na Vámi zvolenou prodejnu doručíme. Při nákupu nad 499,- Kč se žádné dopravné neúčtuje.

Jak zjistit správnou velikost rukavic?

správné měření obvodu rukyKe zjištění vhodné velikosti rukavic si změřte obvod vaší dominantní ruky kolem mírně vyklenutých záprstních kloubů v cm pomocí krejčovského metru, jak je ukázáno na obrázku. Změřená hodnota obvodu ruky udává velikost ruky. Většina firem používá tradiční označování velikostí ve francouzských coulech. Přepočet velikostí rukavic mezi francouzským označením a označením velikostí v metrické soustavě udává následující tabulka, podle které snadno zjistíte požadovanou velikost Vašich rukavic.

Velikosti dámských rukavic:

Velikost XXS XS S M L XL XXL
Velikost v cm 16 18 19 20 22 23 24
Velikost v coulech 6 6,5 7 7,5 8 8,5 9

Velikosti pánských rukavic:

Velikost XS S M L XL XXL
Velikost v cm 20 22 24 27 30 31
Velikost v coulech 7,5 8 9 10 11 11,5

Velikosti sportovních a speciálních rukavic:

Velikost XXS XS S M L XL XXL
Velikost v cm 16 19 22 24 27 30 32
Velikost v coulech 6 7 8 9 10 11 12

Proč nakupovat právě u nás?

 • Jsme specialisté na outdoorové oblečení a vybavení s certifikátem "Ověřeno zákazníky". Pokud si nebudete vědět s výběrem, poradíme Vám - napište nám na: e-shop@rockpoint.cz

 • Nabízíme výběr z více než 160 předních outdoorových značek

 • Při platbě kartou využíváme nejpřísnější bezpečnostní systém 3D secure

 • Nakupovat můžete z pohodlí domova nebo odkudkoliv s přípojením na internet. Zboží dodáváme po celé ČR a do zemí EU

 • Nabízíme výhody zákaznického klubu Rock Point ZÓNA

 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách