Chcete ochránit zrak vašich dětí?

Léto v plném proudu. Zatímco ochrana kůže je už pro většinu z nás samozřejmostí, na oči tak trochu zapomínáme. I ty jsou však intenzivními slunečními paprsky ohroženi. Ultrafialové záření (UV) se podle vlnové délky dělí na UVA, UVB a UVC záření. Pokud nejsme zrovna na vrcholu osmitisícovek, pak nás nejvíce ohrožují právě první dva typy: UVA a UVB. Jejich nadměrné množství může vést až k poškození rohovky, sítnice a oční čočky. Nejvíce ohrožené je právě dětské oko, protože teprve v dospělosti je čočka schopná se sama bránit UV záření typu A.

Jak tedy oči svých dětí ochráníte? Zní to jako klišé, ale jednoduše: výběrem KVALITNÍCH SLUNEČNÍCH BRÝLÍ a jejich nošením - v kapse by vám ani sebekvalitnější brýle nepomohly. Nenechte se zlákat nízkou cenou brýlí na kdejakých tržištích, i když mají na sobě nepřeberné množství nálepek lecjakých norem. Myslete na to, že poškození zraku dětí sluncem je nezvratné.

Proto Vám nabízíme značku JULBO. Značku s více než 125ti letou tradicí, jedinečností a dokonalostí - Julbo je synonymem pro kvalitu a neustálý rozvoj. Rodinná firma udržuje svou dlouholetou tradici, ctí budované hodnoty a zakládá si na vývoji a výrobě stále dokonalejších produktů. S Julbo víte, že jsou oči Vašich dětí (i ty Vaše) maximálně chráněny.

JAK VYBRAT SPRÁVNÉ DĚTSKÉ BRÝLE, JAK SE CHRÁNIT PŘED SLUNCEM, PRAVDY A NEPRAVDY O UV ZÁŘENÍ:

Julbo - ochrana dětských očí před škodlivými slunečními paprskyJulbo - ochrana dětských očí před škodlivými slunečními paprskyJulbo - ochrana dětských očí před škodlivými slunečními paprskyJulbo - ochrana dětských očí před škodlivými slunečními paprsky 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách