Co jsou "Dynafit Test Centra" a kde je najdete?

Test Centrum Dynafit v Rock Point Olomouc RiegrovaSkialp Dynafit Test centra jsou pro letošní sezónu vybavena opět nejnovějšími modely lyží značky Dynafit! Pokud tedy zatoužíte skialpinistické vybavení nejdříve nezávazně vyzkoušet, abyste nekupovali zajíce v pytli, nabízíme vám množnost využít našich speciálních Dynafit Test center. Při následném zakoupení vašich nových lyží, bot a vázání, vám půjčovné odečteme z ceny.

Kromě široké nabídky vybraného skialpinistického vybavení Dynafit  můžete očekávat také rady nejen při výběru správného vybavení, ale i praktické postřehy a tipy z terénu, díky speciálně proškolenému personálu, který má vlastní bohaté skialpinistické zkušenosti.

Cena zapůjčení testovacího skialpového vybavení Dynafit je v rámci test center zvýhodněná. Kompletní ceník všech Rock Point půjčoven a výbavy, kterou si můžete zapůjčit, najdete - zde.


Specializovaná Dynafit Test centra najdete v prodejnách Rock Point:


ZVÝHODNĚNÁ AKCE NA SKIALP SETY

Při nákupu setu v uvedených prodejnách máte zvýhodněnou cenu:

Lyže Dynafit Baltoro Women 2 nebo Baltoro 2 + vázání Dynafit Radical ST 1 = 17.499,-

Lyže Dynafit Baltoro Women 2 nebo Baltoro 2 + vázání Dynafit TLT Speed Turn2 = 14.799,-

 

Členové ZÓNA klubu mohou využít v našich půjčovnách slevu ve výši 30 % z ceníku půjčovného. Více o ZÓNA klubu na stránce KLUB ZÓNA. Kompletní ceníík Rock Point půjčoven a přehled půjčovaného outdoorového vybavení - zde.

 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách