ČP v boulderingu 2016 Plzeň ve výsledcích

logo ČP v boulderingu 2016V sobotu 19.3.2016 se v Plzni uskutečnilo Rock Point 1. kolo Českého poháru v boulderingu. Závodu se zúčastnilo dohromady 79 lezců ve dvou kategoriích - Muži a Ženy. Závodní program byl zahájen kvalifikací žen (1 skupina) a mužů (2 skupiny), ze které do finále postoupilo 8 lezkyň a 13 lezců.

Celá akce byla zahájena registrací účastníků v 9:15 hod. a ukončena vyhlášením výsledků ve 21:00 hod. V průběhu celého klání se na místo konání - DEPO2015 - přišlo podívat cca 400 diváků. Celá akce proběhla pod záštitou primátora města Plzně.

Doprovodný program: Exhibice na high line, dětská lezecká stěna, dětské slack line, kavárna s dětským koutkem, interaktivní výstava TRIK - digitální hřiště pro děti, workshopy - řemeslné dílny pro děti i dospělé, divácká soutěž o hodnotné ceny.

Z kompletního průběhu společného ženského a mužského finálového kola (19 - 21 hod) byl zajištěn přímý přenos prostřednictvím portálu www.vysilameonline.cz on-line příspěvky na facebooku a na webovém portálu lezec.cz.

O hladký průběh akce se staralo 45 pořadatelů, pro které byl po celou dobu zajištěn kvalitní catering z kavárny DEPO2015 a pekárny La Lorraine. Pořadatelem 1. kola bylo Lezení do škol a organizátorem ČHS.

 

 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách