HANNAH

"Chci. Můžu. Prostě musím"

Hannah je česká značka outdoorového a lyžařského oblečení a vybavení, která má tradici od roku 1991. Specializuje se na výrobu sportovního oblečení a outdoorového vybavení. Do produktového portfolia patří lyžařské a outdoorové oblečení, stany, spací pytle, batohy, boty a jejich doplňky. Hlavním teritoriem jsou trhy střední a východní Evropy. Každoročně pod značka Hannah přichází na trh s novými řadami lyžařského a outdoorového oblečení, stanů, spacích pytlů, batohů, bot a příslušenství.

Produkty značky Hannah jsou navrženy s ohledem na dosažení vysoké funkčnosti během aktivity, pro níž je výrobek určen. Proto jsou z kvalitních funkčních materiálů, s atraktivním designem a propracovanými technickými střihy. Používá řadu značkových materiálů a technologií, mezi něž například patří laminované membrány Climatic s prvotřídní kombinací vodoodpudivosti a prodyšnosti, vrstvené materiály SoftShell, fleecové materiály Polarsoft a Polartec, různé typy značkového vlákna Micra určeného pro výrobu funkčního prádla, vysoce prodyšné materiály Tactel a activTec, či funkční vodonepropustné materiály DryPeak. Na produktech se setkáte také se značkovými komponenty jako jsou YKK zipy, spony Duraflex a dalšími...

Během historie se společnost Hannah podílela na mnoha zajímavých projektech. Mezi ty nejatraktivnější sponzorované projekty patří například Himalaya 8000, GO 8000, Waterrats, Alaknanda, Expedice Manaslu, heliskiingové Expedice Hannah a další akce, během nichž byly produkty Hannah otestovány v těch nejextrémnějších podmínkách při výstupech na osmitisícovky jako jsou například Gasherbrum II nebo Cho Oyu. Za dobu své činnosti Hannah sponzoroval i řadu osobností mezi něž patřil olympionik a medailista z OH Honza Řehula, paralympionik Jirka Ježek, lyžařka Nikola Sudová. Podporuje i nadějné jezdce v nových progresivních sportech, a proto neváhali uzavřít spolupráci například s juniorskou reprezentací českých skicrossařů.

Novinky z HANNAH

0311

Listopadová outletová měsíční nabídka

Zlevnili jsme již jednou zlevněné ceny vybraných produktů Hannah a Keen obuv...
3110

Sleva na novou kolekci Hannah s O2 Extra výhodami

Zlevněte si o 20 % lyžařskou bundu, kalhoty, mikinu a další výbavu z kolekce zima 2016/17...
1410

Totální výprodej funkčního prádla Hannah

Zahřejte se v chladných dnech funkčním spodním prádlem Hannah, nyní za extrémně nízké ceny...
1010

Slevy až 80 % na starší kolekci Hannah

Pouze v ostravském OC Nová Karolina! Využijte akce extra slev do 6.11.2016...
 
Vše
 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách