Horská výzva 2016

MILUJEŠ HORY...? BAVÍ TĚ TÚRY...? LÁKÁ TĚ VÝZVA...?
TAK POJĎ DO TOHO S NÁMI!

5-ti dílná série závodů v horském běhu a trekingu. Trasy Long (60-70 km), Half (30-40 km), Short (15-20 km). Start on-line registrací již od 15.2.2016!

Rock Point - Horská výzva 2015

Termíny závodů Horské výzvy:

 

- mapy závodů - pravidla - propozice - instrukce - testování

ON- LINE REGISTRACE

 

Letos bude Rock Point Horská výzva 2016 plná novinek:

 • Možnost testování špičkové obuvi značek Inov8, Dynafit a adidas Terrex
  Pro účastníky i všechny ostatní, kteří zavítají do prostoru startu a cíle jsme připravili atraktivní novinku  - Rock Point Trailrunning station! Těšit se můžete na prezentaci a možnost na vlastní nohy vyzkoušet špičkové boty značek Inov8, Dynafit a adidas Terrex. Budeme mít i oblečení Craft, Dynafit, Hannah ….. i další trailrunningové nezbytnosti jako hydratační batohy Osprey, čelovky Petzl a Black Diamond, brýle Julbo nebo běžecké hole. Na místě budou k dispozici naši specialisté z prodejny Rock Point a pro zájemce o koupi budeme mít také speciální akční ceny. Bude možné si odnést poukázku na slevu na nákup v naší prodejně

 • 6. ročník bude mít tentokrát pět zastávek
  Velkou změnou je pak možnost startu jednotlivců. Dosud byly distance vypsány jen pro dvojice. Nyní typ tratě Short a Half poběží pouze jednotlivci a pouze u trati Long byla kvůli nočnímu startu a z důvodu bezpečnosti a náročnosti nutnost dvojice zachována.
 • Pamětní tričko nebo GPS tracker
  Nově si účastníci budou moci vybírat z několika balíčků. K základnímu startovnému totiž bude možné si za příplatek vzít značkové pamětní tričko nebo dokonce GPS tracker pro on-line monitoring během závodu.

 

Osvědčilo se a nebude chybět ani letos:

 • Každá ze tří distancí  (Short, Half a Long) bude i letos otevřena pro kategorii Dogtreking, opět rozdělenou na muže a ženy.
 • Chybět nebude ani nesoutěžní Pochod s Mixitkou, který má benefiční charakter a část výtěžku je věnovaná vždy předem vytipovanému handicapovanému dítěti.
 • Celkové vyhlášení opět proběhne slavnostně v rámci cestovatelského festivalu Obzory v Praze.
 • Rock Point – Horská výzva bude i v tomto ročníku myslet především na krajinu. Už pevnou součástí je projekt Green Way připravovaný společně se sdružením Progressum, jehož hlavním cílem je upozornit nejenom účastníky závodu, ale především širokou veřejnost na problém znečišťování přírody.

 

Podrobnější informace najdete přímo na webu: www.horskavyzva.cz

nebo sledujte na facebooku: https://www.facebook.com/horskavyzva

 

 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách