Ještě více slev!

Vážení zákazníci,

Zlevnili jsme další a další produkty a vy tak můžete vybírat z ještě širší nabídky zlevněného zimního sportovního oblečení, vybavení a obuvi. Doplnit si zimní výbavu můžete v e-shopu i kamenných Rock Point prodejnách, kde nakoupíte za skvělé ceny nejen zimní lyžařské bundy a kalhoty, ale i další potřebné oblečení na skialp, běžkování nebo zimní běh. Jako inspiraci uvádíme pár našich tipů:

bunda BLACK DIAMOND Dawn Patrol Shell Man bunda SALEWA ORTLES HYBRID 2 PRL W JACKET triko SMARTWOOL Long Sleeve Little Guy kalhoty HANNAH STIG Man batoh PIEPS Myotis 24 Light
bunda BLACK DIAMOND Dawn Patrol Shell Man bunda SALEWA ORTLES HYBRID 2 PRL JACKET
triko SMARTWOOL Long Sleeve Little Guy
kalhoty HANNAH STIG Man batoh PIEPS Myotis 24 Light

- 50 %

- 33 %

- 33 %

- 27 %

- 19 %


Nevybrali jste si z uvedených tipů? Prolistujte si celou nabídku a vyberte si z široké škály dámského, pánského i dětského zimního oblečení mnoha předních českých i zahraničních outdoorových značek. V zimním výprodeji jsou také oblíbené Keen boty.

Zimní výprodej Keen obuvi

 

Rádi si užíváte zimních aktivit a ještě hledáte co vám chybí sbalit do batohu? Poradíme vám, co si obléci na lyže, běžky, skialp nebo když se rozhodnete střihnout si túru na sněžnicích.

běžecké lyžovánísjezdové lyžování

skitouring a skialpvýlety do zimních hor. Nezapomeňte sněžnice

 

Vybíráte, porovnáváte a zvažujete? Třeba vám zjednodušíme rozhodování při nákupu díky našim vlastním testům, které provádíme "na vlastní kůži". Seznam všech testovaných produktů - zde.

Test batohu Osprey Mutant Test bundy Ternua Quantum Test trika Craft Extreme 2.0
TEST batohu Mutant - Osprey TEST bundy Quantum - Ternua TEST trika Extreme 2.0 - Craft

 

 

Pojištění Alpenverein - navíc slevy na lanovkách a chatách


 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách