JULBO

 

„Když cítíte pevné základy a sílu otevřít se světu, je to ten nejlepší krok do budoucnosti.“

Kořeny značky Julbo sahají do roku 1888, kdy na úpatí pohoří Jura vznikla ve vesničce Longchaumois firma na výrobu jedinečných outdoorových brýlí. Rodinná firma udržuje svou dlouholetou tradici, ctí budované hodnoty a zakládá si na vývoji a výrobě stále dokonalejších produktů. Julbo je synonymem pro kvalitu a neustálý rozvoj. Díky přímému kontaktu s horami mají designéři a vývojáři bohaté praktické zkušenosti, které mohou obratem implantovat do svých výrobků. Nespornou výhodou je i spolupráce s mnoha aktivními sportovci a sdruženími, jmenujme např. Asociaci horských vůdců v Chamonix. Pod značkou Julbo najdete sluneční, vysokohorské a lyžařské brýle i lyžařské helmy.

Julbo samozřejmě nezapomíná také na malé outdoorové vyznavače, pro které vyrábí dětské sluneční i lyžařských brýle. Zajímavé barevné kombinace ocení úplně ti nejmenší, pro které jsou brýle konstruovány tak, že je úplně jedno jak si je malý človíček nasadí - klidně i vzhůru nohama.

- PROHLÉDNI VIDEO JULBO -

Novinky z JULBO

2507

NA VLASTNÍ KŮŽI - test brýlí Julbo Aero

Jsou JULBO AERO opravdové sportovní závodní brýle se vším všudy? Více v recenzi...
2406

Nejsou brýle jako brýle. Julbo je záruka kvality!

Jak vybrat ty správné sluneční brýle? Julbo s více než 125 letou zkušeností a neustálým vývojem má slunce pod kontrolou...
1005

NA VLASTNÍ KŮŽI - test brýlí Julbo Dust

Sluneční brýle při běžeckém závodu? Jednoznačně ano! Pro ochranu, pohodlí a obranu...
0404

Julbo Vertical Session - jedinečné dobrodružství v Grónsku

Přihlaš se a vydej se do Grónska lézt ve stěnách Fox Jaw Cirque...
 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách