KARI TRAA

Kari Traa, nejrychleji rostoucí dámská sportovní značka v Evropě, motivuje všechny ženy být šťastnější, zdravější a spokojenější. Tento způsob života je inspirovaný zakladatelkou Kari Traa, šampiónkou ve freestyle lyžování, která získalal tři olympijské medaile. Příběh Kari začíná v obci Voss, malém městě mezi norskými fjordy a horami, kde se narodila a vyrůstala. Norský původ dal Kari nejen talent pro sport, ale také cit pro design a vášeň pro tvořivost.

Veškeré produkty Kari Traa jsou navrženy ženou pro ženy, které mají rády barevné, skvěle padnoucí a sportovní oblečení s originálním designem. Šířka kolekce je velmi rozmanitá. Najdete zde teplé a funkční oblečení pro velmi chladné a nevyzpytatelné zimní počasí i pro trénink v tělocvičně. S vášní pro komfort a styl, kombinovanou technickými materiály, vytvořila Kari Traa diamant v oblasti sportu a aktivního stylu života.

Pro ženy a děvčata, která milují život, sport, zábavu, adrenalin i pořádný burger!

Novinky z KARI TRAA

1408

Kari Traa mění logo

Ženy a dívky lačnící po pohybu, už jste okusily pohodlí Kari Traa produktů? Nakoupit můžete i se slevou...
2504

Urban training Kari Traa ve vybraných prodejnách Rock Point

Chceš si dát do těla, získat funkční triko Kari Traa a užít si sport i ve městě? Přihlas se...
2210

Skutečně "norský" Urban Training zažili v Rock Pointu v Praze

Jste dobré, nevzdaly jste to! Hlásá Kari Traa...
0110

Kari Traa Urban Training

Nebaví Tě přeplněné posilovny, máš ráda čerstvý vzduch a chceš si dát pořádně do těla? Užij si spoustu zábavy s Kari Traa...
 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách