Když lezečky a boty zavání, dej si do nich banány!

Ne, nejedná se o banány ze supermarketu :-), ty do bot opravdu nestrkejte! Máme pro vás lepší řešení!

 

Co jsou Boot Bananas?

Boot BananasBoot Bananas byly vyvinuty Alex a jejím partnerem Philem - lezeckým instruktorem. Boot Bananas se narodily z jejich touhy nadobro se zbavit Philových páchnoucích bot a lezeček. Zkoušeli všechno, co bylo na trhu s deodoranty do obuvi k dispozici, ale nic nefungovalo. Vydali se tedy na boj proti zápachu sami.

...a tak vznikl "Banán"

Alex se rozhodla nepoužívat žádné chemikálie, a tak společně s Philem vyvinuly vlastní silnou směs přirozeně deodoračních solí, minerálů a přírodních parfémů. Alex dostala za úkol navrhnout optimální tvar přátelský k botám a lezečkám. V momentě, když začala své nápady kombinovat se žlutým bavlněným povlakem, nápad byl na světe, a tak se zrodily Boot banány.

Jak o Boot Bananas pečovat:

Stejně jako u všech věcí je potřeba o vaše Boot Bananas pečovat tak, aby vám přinášely užitek co nejdéle. V případě nepoužívání je skladujte v igelitovém obalu, ve kterém jsou prodávány. Nikdy je však do tohoto obalu nevkládejte vlhké. Obsažené aktivní složky by nemohly vyschnout a ztratila by se jejich účinnost. Čas od času nechte "banány" vyschnout na sluníčku či v blízkosti zdroje tepla. Nevystavujte své "banány" chladu. V případě, že je necháte přes noc v autě v chladném počasí, nechte je následující den vyschnout - nejlépe na slunci.

Jak poznáte, že je čas na nové "banány"?

Aktivní ingredience mají tendenci postupem času hnědnout. Děje se tak především při častém a aktivním používání, když "banány" absorbují pravidelně vlhkost z vašich bot. Jakmile začnou Boot Bananas ztrácet barvu, je nejvyšší čas pořídit si nové. S ohledem na účinnost doporučujeme vyměnit je nejpozději za 6 měsíců. Pokud se však o vaše Boot Bananas nebudete starat dle výše uvedených doporučení, je možné, že se bude jednat o interval kratší.

 

Boot Bananas poslouží skvěle i jako praktický a přitom vtipný dárek pro vaše blízké a kamarády. Podívejte se NA DETAIL a objednejte on-line nebo si rezervujte na vybraných prodejnách dle dostupnosti na prodejnách uvedené v detailu produktu pod tlačítkem "koupit".

KOUPIT BOOT BANANAS NYNÍ »»»

 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách