Kolik stojí léto?

Sháníte na léto něco pohodlného co se i v největším horku dobře nosí? Sáhněte po přírodním materiálu - vlně merino. Díky své všestrannosti se hodí kamkoliv. A navíc, právě nyní máme pro vás výhodnou nabídku: tričko a k tomu košile za super cenu.

 

KUPTE TRIČKO S POTISKEM A ZÍSKEJTE KOŠILI SE SLEVOU 33 %
- ICEBREAKER -

 

Vyberte si Icebreaker tričko s potiskem a získejte košili Icebreaker Departure o 800,- Kč levněji. Místo 2.499,- Kč tedy zaplatíte pouze 1.699,- Kč. Nakupovat můžete na e-shopu i v prodejnách Rock Point. Akce platí do 30.6. 2015 nebo do vyprodání zásob.


Kolik stojí léto?


 

  • akce platí od 4.6. - 30.6.2015 v e-shopu i kamenných prodejnách Rock Point

  • akci nelze kombinovat s dalšími akcemi a slevami

  • platí do vyprodání zásob

  • v každé prodejně se může barevná nabídka triček a košil lišit
  • foto produktů na reklamních bannerech jsou pouze ilustrační

 

 

Vyberte si z těchto triček:

tričko ICEBREAKER M Tech Lite SS Tele Man tričko ICEBREAKER M Tech Lite SS Caravan Man tričko ICEBREAKER M Tech Lite SS Glass Mountain Man tričko ICEBREAKER M Tech Lite SS Red Stag Man tričko ICEBREAKER M Tech Lite SS Terra Firma Man

tričko ICEBREAKER M Tech Lite SS Branch Bike Man tričko ICEBREAKER M Tech Lite SS Seven Summits Man tričko ICEBREAKER M Tech Lite SS Valley Man tričko ICEBREAKER Tech T Lite SS Icebreaker Man


Získejte košili Departure se slevou 33 %. V nabídce v těchto barvách:

košile ICEBREAKER M Departure SS Shirt Plaid Man košile ICEBREAKER M Departure SS Shirt Plaid Man

Pánská košile Departure se cítí jako doma v jakémkoliv prostředí, a to dokonce i když jste daleko od domova. Tkaný merino materiál, který vypadá na pohled stejně dobře, jako se v něm cítíte. Ani se nám nechce vám říkat, jak moc skvělá tahle košile je, protože s ní ve skříni budete v létě potřebovat mnohem méně triček. 100% merino tkanina poskytuje celoroční pohodlí díky unikátní schopnosti odvádět vlhkost od těla. Elegantní vzhled jemného merina s vsazenými rukávy poskytujícími maximální volnost pohybu pro stylové pohodlí, které se hodí kamkoliv od vesnice na samotě po tropickou pláž nebo horské hřebeny. Jedna košile, kterou můžete nosit i několik dní bez praní, místo obvyklého počtu triček, díky unikátní schopnosti merina odolávat zápachu. Upřímně ale nedoporučujeme pořizovat si méně triček - naše doporučení zní - zůstaňte na cestách déle. Výstřih se zapínáním na zip, kapsa na hrudi se zapínáním na knoflíky, vsazené rukávy, vsazený klín pro maximální volnost pohybu.

Běžná cena: 2.499,-
AKČNÍ CENA: 1.699,-

košile ICEBREAKER M Departure SS Shirt Plaid Man

 

 


 


 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách