Nová kolekce prAna jaro-léto 2016!

Postupně začínáme plnit prodejny i web žhavými novinkami od prAny...

Když otevřete váš šatník, měli byste tam najít "něco", co vystihuje vaši osobnost, pocity a hodnoty. Měli byste tam najít něco, co si ráno oblečete a budete sebevědomě nosit celý den. Něco, co můžete dát do tašky a ať se na vaší cestě stane cokoli, budete vědět, že na to můžete spolehnout...

...prAna je to "něco".

Tvoří univerzální, elegantní a udržitelné oblečení a doplňky, které můžete nosit při každé aktivitě, každém dobrodružství, každý den. Jak si tím můžeme být tak jisti? To proto, že si lidé v prAně zakládají na vlastních zkušenostech. Jsou nejen tvůrci značky. Jsou jogíny, horolezci a světoběžci a využívají jejich znalostí a zkušeností tak, aby oblečení vypadalo dobře a fungovalo skvěle. Zaměřují se na detaily a nebojí se výrazných vzorů a barev. Rádi kombinují klasický styl s moderními materiály.

prAnaamerická značka, která vznikla roku 1992 v garáži kalifornského města Carlsbad. V současné době působí jako významný výrobce na mezinárodním poli a i přesto se stále drží svého přesvědčení, že by se světu a společnosti mělo více dávat než brát. Tento závazek je stále inspiruje k hledání způsobů, jak dělat dobré věci dobrým způsobem.


Jaký kousek prAny rozšíří právě Váš šatník? Máme tu pro vás několik tipů:

bunda PRANA Darby Jacket Lady

««« Darby Jacket

 

 

Ember Top »»»

 

 

 

mikina PRANA Ember Top Lady

 

 

 

 

 

Graceful Wrap »»»

mikina PRANA Graceful Wrap Lady

««« Boost Printet Top

 

 

triko PRANA Sol Tee Lady

 

 

««« Sol Tee

plavky PRANA Rai Swim Tight Lady

««« Rai Swim Tight

 

 

 

 

šaty PRANA Cora Dress Lady
Cassidy Capri »»»

 

 

 

««« Cora Dress


Prohlédněte si další produkty prAna:

 


 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách