Nová kolekce Rafiki

Nová kolekce Rafiki jaro-léto 2017

Nemusíte být pouze lezci či lezkyně, abyste si oblíbili značku RAFIKI, která vznikla a je budována díky srdcím bijícím pro život ve výškách. Pohodlí střihů, příjemný materiál, barevnost a designovou hravost ocení všichni.

 


Zveme vás na malou ochutnávku NOVÉ KOLEKCE RAFIKI pro jaro-léto 2017:

 

ckalhoty RAFIKI Etnia jeans Ladykalhoty RAFIKI Etnia jeans Lady

 

 

Etnia Jeans

Džínová varianta populárních a univerzálních kalhot z Rafiki dílny. Elastická příměs zajišťuje, že Etnie Jeans zůstávají vhodné pro širokou škálu činností. Hodí se pro běžné nošení a jako správné lezecké džíny se nezaleknou ani cesty na vápně nebo ostré žulové spáry. Široká bavlněná manžeta v pase a prověřený střih zajišťuje, že se kalhoty přizpůsobí každé postavě.

Cena 1.590,-

 

 

 

 

 

  

3/4 kalhoty RAFIKI Cat Sky Lady3/4 kalhoty RAFIKI Cat Sky Lady

 

 

Cat Sky

Naprosto originální elastické tříčtvrteční legíny Rafiki Cat Sky, vhodné pro širokou škálu aktivit od lezení, jógy nebo fitness. Díky sublimačnímu tisku a unikátnímu potisku, mají každé kalhoty jedinečný vzor, který na nikom dalším nepotkáte.

Cena 1.190,-

 

 

 

 

 


 

Accy

Ověřený model v nových atraktivních barvách. Rafiki Accy jsou doslova neodolatelné dámské kraťasy populárního střihu s vysokou bavlněnou manžetou v pase, díky které bez problémů sednou na jakoukoli postavu více či méně ambiciózní sportovkyně.


Cena: 990,-

šortky RAFIKI Accy LADYšortky RAFIKI Accy LADYšortky RAFIKI Accy LADYšortky RAFIKI Accy LADYšortky RAFIKI Accy LADY

 

 


 

tričko kr. rukáv RAFIKI Judy Ladytričko kr. rukáv RAFIKI Judy Lady

 

 

Judy

Tričko Rafiki Judy s krátkým rukávem je opravdový originál s kulatým výstřihem, tvarovaným dolním okrajem a jedinečným dekorováním zad.

Cena: 650,-

 

 

 

 

 

 


 

kalhoty RAFIKI Result Mankalhoty RAFIKI Result Man

 

 

 

Result

Pestrá paleta barev, střih podrobený zátěžovému testu na skalách od Moravského krasu po prosluněnou Andalusii a bavlněný materiál s elastickou příměsí, dělá z nové řady oblíbených pánských lezeckých kalhot Rafiki Result jasnou volbu pro všechny, kteří hledají slušivé a univerzální kalhoty bez kompromisů.

Cena: 1790,-

 

 

 

 

 


 


tričko kr. rukáv RAFIKI Hank Mantričko kr. rukáv RAFIKI Hank Man

 

 

Hank

Elastické bavlněné tričko Rafiki Hank se díky kvalitnímu materiálu a sportovnímu střihu hodí pro širokou škálu nejen sportovních aktivit.

Cena: 690,-

 

 

 

 

 

 


 

 

DOPRAVA ZDARMA JIŽ PRO OBJEDNÁVKY NAD 499,- KČ

 

Nová kolekce Rafiki jaro-léto 2017 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách