NOVINKA: Jednodenní skialpové kurzy v Krkonoších

Ve spolupráci s horským hotelem JAVOR jsme pro Vás v rámci Rock Point Skialp Academy připravili jednodenní skialpinistické kurzy v Krkonoších. Pojďte s námi vyzkoušet atraktivní a stále oblíbenější zimní aktivitu.

Horský hotel Javor se tak stává po tuto dobu speciálním Rock Point skitouring Base Campem!

Pod dohledem zkušeného horského průvodce si vyzkoušíte, co je to skialp. K tomu Vám půjčíme kvalitní vybavení od firmy Dynafit (lyže s vázáním, pásy, boty) a společně podnikneme celodenní túru v zimních horách. Chybět nebude ani ukázka použití lavinového vyhledávače, povídání o bezpečném chování v zimních horách a spousta dalších užitečných informací. Sraz je přímo v hotelu Javor.

Skialpové kurzy se konají každou středu po dobu jarních prázdnin 2017 (od 6.2.2017 do 19.3.2017)

Kurz začíná v 09.00 hod. a končí kolem 17.00 hod. - start i cíl v hotelu Javor

 

Minimální počet účastníků jsou dvě osoby, maximální počet šest osob. Cena se liší podle počtu přihlášených:

2 osoby:  á 2.000,- Kč

3 osoby:  á 1.400,- Kč

4 - 6 osob: á 1.000,- Kč

 

Tento kurz se nemusí rezervovat dopředu, rozhodnout se můžete kdykoliv a stačí přijít do hotelu před 9:00 hod. Minimální počet účastníků pro kurz je 2 osoby. Nemusíte být v hotelu ubytovaní, kruzy platí pro každého, kdo dorazí před devátou hodinou.


Cena zahrnuje:

zapůjčení skialpinistického vybavení a služby horského průvodce. S sebou si vemte hole (běžkařské nebo trekové s většími talířky) a už jen nějakou energy tyčku, teplý čajík a doporučujeme náhradní rukavice a čepici i náhradní triko na převlečení. Na oběd se bude stavět dle aktuální trasy v nějaké horské boudě (oběd není zahrnut v ceně).

 

Těšíme se na Vás,

Rock Point Skialp Academy a Horský hotel JAVOR alias Rock Point skitouring Base Camp, Krkonoše.
 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách