Novinky v Icebreaker kolekci

Také už se tak nedočkavě těšíte na zimní aktivity a porozhlížíte se po vhodné výbavě, kterou si pořídíte? Běžky? Skialp? Lyžování? Novozélandská značka Icebreaker pro vás na zimu 2016/17 připravila novinku v podobě zimní verze funkčního spodního prádla BODYFITZONE™. Těšit se můžete také na nové designy v kolekci izolačních vrstev MERINOLOFT™.

ICEBREAKER NOVÁ KOLEKCE PODZIM-ZIMA 2016/17

Hledáte produkty, které vás urdrží v pohodě i v nepříznivých podmínkách? Věnujete se aktivitám, u kterých se během dne mění prostředí nebo intenzita? Chcete technické prádlo, které vám poskytne potřebné pohodlí? Pak je tu pro vás NOVINKA V PODOBĚ ZIMNÍHO FUNKČNÍHO PRÁDLA.

Jedná se o technickou spodní vrstvu, která se skládá se 3 druhů materiálů. Základem je 260 g/m2 pletenina, dále prodyšné síťované panely z gramáže 180 g/m2 a wafflový 230g/m2 úplet. Umístění materiálů vychází z bodyscannu – v místech, kde tělo při zimních aktivitách nejrychleji ztrácí teplo je nejsilnější gramáž. Tam, kde se nejvíce potíte, je umístěna gramáž nejtenčí.

Konkrétně např. triko se stojáčkem a spodky winter zone do třeskutých mrazů nebo topy a spodky bodyfit Zone.

 

Pohybujete se v chladném prostředí? Chcete, aby vám bylo teplo, ale nechcete se cítit ničím omezovaní? Pak jistě oceníte chytré kombinace materiálů:

JAK MerionoLOFT FUNGUJE A PROČ JE TAK SUPER:

 

Po aktivním víkendu vyrážíte do města, na volnočasové aktivity nebo do práce? I tady se můžete cítit fajnově. Icebreaker nabízí mnoho produktů pro volný čas. Uvádíme vám několik zajímavých kousků:

bunda ICEBREAKER W NOMAD JACKET Lady šaty ICEBREAKER W MEADOW DRESS Lady svetr ICEBREAKER W ZOYA LS CREWE Lady bunda ICEBREAKER M MT ELLIOT LS HOOD Man ponožky ICEBREAKER M LIFESTYLE CREW FINE
bunda NOMAD Lady šaty MEADOW Lady svetr ZOYA CREWE Lady bunda MT ELLIOT HOOD Man ponožky LIFESTYLE CREW FINE

 

NYNÍ PROBÍHAJÍ NA VYBRANÝCH PRODEJNÁCH ROCK POINT ICEBREAKER DNY
přijďte ochutnat novozélandské víno, získat dárek a dozvědět se více o merinu

 

 

Testujeme na vlastní kůži

 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách