O nás

Společnost ROCK POINT a.s. vznikla roku 2005. Nyní je jednou z největších obchodních sítí v České Republice v oblasti outdooru.

Vše začalo v roce 1997, kdy byla otevřena prodejna Himal sport v Praze. Následně začala spolupráce se značkou Alpinus a firma koncem roku 1998 otevřela druhý obchod v Praze. V roce 2000 byl otevřen první obchod v obchodním centru - Praha Letňany.

První Outdoor Centrum v Praze, Na Perštýně pak předznamenalo začátek nové obchodní strategie, bylo to v roce 2004.

Rok 2005 byl ve znamení přejmenování firmy na Rock Point a.s.

Rock Point Plzeň Americká

V ČR nyní vlastníme 20 vlastních prodejen. Osm z nich je umístěno přímo v hlavním městě Praze, ostatní jsou v dalších větších městech - Ostrava, Olomouc, Brno, Hradec Králové, Plzeň a Liberec.

Všechny prodejny jsou umístěny převážně v obchodních centrech s vysokou návštěvností nebo v jiných atraktivních lokalitách v centrech měst. Většina je otevřená 7 dní v týdnu.

24-hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce je pro vás vždy k dispozici náš e-shop, který díky vám získal certifikát Heuréky "Ověřeno zákazníky" jež je pro nás vizitkou naší práce. Vaše reakce, náměty a připomínky nás vždy zajímaly a jsou podnětem pro neustálé zlepšování našich on-line služeb.

Provozujeme také partnerské monobrandové prodejny KEEN Concept Store a Hannah. V současnosti máme tři prodejny Keen. V Praze v Atriu Flora, v Metropoli Zličín a třetí v Ostravě v OC Futurum. 10 prodejen Hannah včetně jednoho outletu najdete v Praze, Plzni, Liberci, Pardubicích, Brně, Ostravě, Klatovech, Teplicích či Olomouci.

Speciální prodejnou je Outlet v Praze Radotíně a v Hatích, kde naleznete výhodné ceny a možnost nakoupit produkty ze vzorkových kolekcí.

Všechny naše prodejny jsou moderně zařízené a vybavené s odborně vyškoleným personálem pro podávání profesionálních rad a informací.

Již několik let doplňuje nabídku našich služeb i půjčovna kvalitního a ověřeného outdoorového vybavení. Půjčovnu naleznete v 10 našich prodejnách.

Prodejny ROCK POINT nabízí širokou škálu outdoorového vybavení pro turistiku a pobyt v přírodě. Je zde zastoupeno vše, co byste kdy při svých cestách či sportovních aktivitách mohli potřebovat - oblečení, boty, batohy, stany, spacáky a nejrůznější kempinkové doplňky, stejně jako běžecké, lezecké, cyklo či lyžařské vybavení a oblečení.

Věříme, že si v prodejnách ROCK POINT vyberete vše, co potřebujete a že Vám tyto výrobky budou dlouho sloužit.

Těšíme se na Vaši návštěvu a se zakoupeným zbožím Vám přejeme nnoho krásných a nezapomenutelných (nejen) outdoorových zážitků.

 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách