On-line rezervace na prodejně


Zboží rezervujete z domova, vyzvednete a zaplatíte až na prodejně

Vážení zákazníci,

vybrali jste si nějaké zboží z e-shopu, ale váháte nad barvou, střihem, velikostí? Raději byste si vybraný kousek předem prohlédli a vyzkoušeli? Nebo jen neradi nakupujete on-line? Rezervujte si ho na prodejně!


V našem e-shopu nyní najdete nově službu "REZERVACE", kdy si zboží zarezervujete elektronicky - třeba z pohodlí domova - a vyzvednout si ho přijdete do Vámi vybrané prodejny. Pokud Vám zboží "sedne" můžete je rovnou zakoupit, ať v hotovosti nebo kartou. V opačném případě zboží na prodejně jednoduše ponecháte. Personál prodejny bude v každém případě připraven Vám poradit a pomoci s výběrem nebo volbou vhodné alternativy.

Jak na to?

V detailu produktu máte nyní nově možnost zjistit stav zásob na jednotlivých Rock Point prodejnách. Přes tlačítko "Dostupnost na prodejnách" tak jednoduše zjistíte, zda Vámi vybraná barva a velikost je právě na Vaší nejbližší prodejně. Stačí vybrat kraj, ve kterém jsou pro Vás prodejny nejblíže nebo prokliknout Vámi vybraný kraj přímo na mapě ČR. Pak již stačí jen stisknout tlačítko "rezervovat" a nechat se provést až ke konečnému potvrzení. Na Vámi uvedenou e-mailovou adresu pak přijde potvrzení rezervace. Poté máte zboží po dobu 48 hodin na prodejně rezervováno a můžete si jej kdykoliv během otevírací doby prodejny vyzvednout.

Ve vybrané prodejně zboží pro Vás do 2 hodin nachystáme a pošleme Vám potvrzení, že si jej můžete vyzvednout. Pokud by Vám termín nevyhovoval, je možné se samozřejmě domluvit přímo s obsluhou prodejny a termín upravit dle Vašich potřeb. Při platbě na prodejně je platná cena zboží v době rezervace na e-shopu. Nepřijdete tak o žádné akce či slevy platné pouze pro e-shop. Pro načtení ZÓNA bodů na Váš účet prokažte při platbě Vaše členství v ZÓNA klubu. Zpětné načítání bodů za nákupy není možné. Rezervaci si můžete vytvořit na jakékoliv Rock Point prodejně nebo outletu, ve které bude zvolené zboží k dispozici.

Věříme, že budete se službou rezervačního systému spokojeni, a že splní vaše očekávání. V případě jakýchkoliv podnětů či připomínek nás neváhejte kontaktovat.

Rock Point

 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách