Osobní odběr na prodejně

Osobní odběr na prodejnách Rock Point, Hannah, Keen

Vážení zákazníci,

vyberte si z nabídky našeho e-shopu na www.rockpoint.cz a nechte si vybrané zboží zavézt do vaší oblíbené prodejny. Pokud takto objednáte, neplatíte dopravné již pro objednávky nad 499,- Kč. A pokud si vyberete něco za nižší cenu, máte i dopravu sníženou na polovinu, tedy 60,- Kč.

Výhody tohoto způsobu doručení:

  • nemusíte řešit, zda zboží na konkrétní prodejně k dispozici je nebo není. My vám požadované produkty stáhneme třeba z několika našich prodejen či centrálního skladu, zkompletujeme a vše zavezeme na vámi vybranou prodejnu.

  • Doprava ZDARMA platí již pro objednávky nad 499,- Kč.

  • Tuto službu můžete využít a zboží si nechat zavést na jakoukoliv prodejnu Rock Point nebo naši partnerskou prodejnu Hannah či Keen Concept Store, takže nabídka odběrných míst v rámci ČR je mnohem širší.

více než 30 výdejních míst v rámci ČR

Jakmile bude zboží z vaší objednávky na prodejně převzato a připraveno pro vás k odběru, pošleme e-mailem informaci. Poté si můžete kdykoliv během otevírací doby dané prodejny, přijít zásilku vyzvednout. Při vyzvednutí stačí sdělit vaše jméno a číslo objednávky, které vám přijde na e-mail uvedený v objednávce.

Zjistíte-li, že vám zboží nesedí tak, jak jste si představovali a prodejna bude mít k dispozici správnou velikost, je možné zboží ihned vyměnit. V případě vrácení zboží vám prodejna vystaví doklad o převzetí zboží a zásilku již nemusíte zasílat zpět na centrálu e-shopu. Peníze vám vrátíme z centrály e-shopu nejpozději do 14-ti dní viz obchodní podmínky, není možné je vyplatit přímo na prodejně.

 

Přejeme, ať vám nové vybavení dobře slouží a zažijete s ním mnoho krásných (nejen) outdoorových zážitků.

 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách