Recenze batohu Osprey Atmos AG 65

Logo Svět Outdooru

Batoh ověnčený řadou cen

Odebíráte-li časopis Svět Outdooru, zřejmě Vám neunikla recenze batohu Atmos od značky Osprey. Unikátní zádový systém, který provětrá záda kamkoliv se vydáte je velmi povedenou novinkou letošní kolekce Osprey. A našem e-shopu samozřejmě nemůže chybět. Pokud jste se zatím do časopisu ze světa outdooru nezačetli, nabízíme vám krátké shrnutí:

"Nový batoh Osprey Atmos AG 65 vyniká svým nestandardním vzhledem a povedeným zádovým systémem AntiGravity. Z vnějšku je na batohu na první pohled spousta kapes a komor. Odnímatelné víko je k batohu připevněno přezkami a dostatečně dlouhými bočními popruhy, takže pak může sloužit samostatně jako ledvinka. Zádový systém AntiGravity působí na první pohled "odlehčeně“..."
přečíst celou recenczi v časopise Svět Outdooru »»»

batoh OSPREY Atmos AG 65/50 litrůCena 50 litrů: 4.899,-
Cena 65 litrů: 5.499,-
batoh Osprey Atmos AG

batoh Osprey Atmos AG

batoh Osprey Atmos AG

 

 

 

 

batoh OSPREY Atmos AG 65/50

 

Dámskou variantou se stejným zádovým systémem je Aura AG 65/50 litrů Lady. Aura AG je speciálně pro dámy ergonomicky uzpůsobená "ženským křivkám". V nabídce barva tyrkysová alias "rainforest green" nebo elegantně stříbrná alias "silver streak". Členové ZÓNA klubu jej v našem e-shopu nebo prodejnách nakoupí se slevou 7 - 15 %


 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách