Rock Point PLZEŇ AMERICKÁ - BIKE

JAK NÁS NAJDETE
Adresa
Prodejna:Rock Point PLZEŇ AMERICKÁ - BIKE
Adresa:Americká 54, Plzeň
Telefon:379 200 244
Email:
bike@rockpoint.cz
GPS:49°44'34.937"N, 13°22'53.983"E
Prodejní doba
Pondělí 9:00 - 18:30
Úterý 9:00 - 18:30
Středa 9:00 - 18:30
Čtvrtek
9:00 - 18:30
Pátek 9:00 - 18:30
Sobota 9:00 - 13:00
Neděle zavřeno
 

Popis prodejny

Největší outdoor centrum v západních Čechách. Na velké prodejní ploše v několika patrech u nás najdete veliký výběr zboží od světových i našich výrobců jakými jsou například: Hannah, The North Face, Ternua, Haglöfs, Keen, Icebreaker, Smartwool, Osprey, Dynafit, Salomon, Asics, Inov8 a další. Nabízíme kvalitní sortiment oblečení do města i přírody včetně ucelené kolekce dětského outdoorového oblečení. Najdete zde také širokou nabídku obuvi, stanů, spacích pytlů, batohů, outdoorových doplňků a špičkovou nabídku lezeckého vybavení od značek RockPillars, Simond, DMM, Ocún, Petzl, Edelrid, Beal a další. K dispozici je pro vás také půjčovna outdoorového vybavení.

Rozšířená nabídka:

Specializované cyklistické patro s nejširší nabídkou vybavení od značek Scott, Specialized, 4rever a špičková silniční kola Bianchi. Kompletní cyklo servis a autorizovaný servis značek Mavic, RockShox, Sram a Shimano. Stavba kol na zakázku dle přání zákazníka. Velká nabídka cyklo textilu a obuvi pro všechna roční období.

V zimní sezóně nabízíme lyžařský a běžkařský sortiment od značek Rossignol, Salomon, Nordica, Fischer, Scott, Dynastar včetně kvalitního ski servisu, který je vybaven profesionálními stroji Wintersteiger a samozřejmě zkušenou obsluhou.

Na Vaši návštěvu se těší vyškolený tým prodejny

On-lline rezervace na prodejně. Platíte až při vyzvednutí zboží.Nabídka dětského outdoorového oblečení a vybavení
Osobní odběr - nechte si zavést do vaší nejbližší prodejny zboží z e-shopu a ostatních prodejenRock Point prodejna a ski-servis PlzeňRock Point prodejna a bike-servis Plzeň
Rock Point půjčovna outdoorového vybaveníKavárna v Rock Point Plzeň Americká

Prodejny Rock Point

Prodejny Hannah

 

Outlety Rock Point

 

Půjčovny

Outlet Hannah

 

Keen Concept Store

 
 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách