Skialp bezpečně s Rock Point Dynafit Skialp Academy

Rock Point - Dynafit Skialp Academy 2015/16

Pod dohledem zkušeného certifikovaného horského průvodce s dvacetiletou praxí vás naučíme pohybu v horách

Máte už první skialpové kroky za sebou? Přihlaste se na skialpové kurzy pro pokročilé a my vás naučíme jak se v horách pohybovat bezpečně, vysvětlíme lavinovou problematiku a její prevenci a budeme se věnovat i rozboru lavinových neštěstí. Pod dohledem zkušeného certifikovaného horského průvodce s dvacetiletou praxí vás provedeme nádhernou krajinou Žiarské doliny v Západních Tatrách nebo oblastí Silvretta v rakouských Alpách.

Termíny skialp kurzů pro pokročilé:

  • Západní Tatry - Žiarská dolina (26. - 28.2. 2016), Cena: 4.300,- Kč

  • Silvretta - Wiesbadener Hütte (20. - 24.4. 2016), Cena:6.500,- Kč

 

V ceně kurzu je zahrnuto kurzovné, zapůjčení vybavení Dynafit, doprava a služby průvodců po celou dobu. Ubytování se platí zvlášť. Strava, pojištění atd. individuální. Lyže, skialpové boty a pásy vám v případě potřeby zapůjčíme. Stačí mít pouze vlastní hole (teleskopické či hůlky na běžky).

Pojištění Alpenverein on-line přímo na stránkcáh Rock Point


Účastníkům zahraničních kurzů doporučujeme zřídit si členství a tím spojené pojištění v rakouském Alpenvereinu, které kromě spousty dalších výhod poskytuje i unikátní pojištění sportovních aktivit jako je horolezectví nebo skialpinismus. Veškeré podrobnosti se dočtete ZDE nebo vám je sdělí personál našich prodejen, ve kterých si také můžete členství sjednat. Přihlášku lze vyplnit také on-line na našich stránkách.Rock Point - Dynafit Skialp kurzy 2016 - KrkonošeRock Point - Dynafit Skialp kurzy 2016 - Krkonoše

Rock Point - Dynafit Skialp kurzy 2016 - Krkonoše

 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách