Skialptour 2016 začíná na Dolní Moravě již touto sobotou

Skialptour 2016 - testovací dny skialpového vybavení Dynafit a hobby závod

Již tradiční akce pro širokou veřejnost. Jedinečná příležitost k prvním skialpinistickým krůčkům. Zapůjčíme vám zdarma vybavení, poskytneme odborné rady, provedeme vás bezpečně terénem a večer si můžete "zazávodit" a vyhrát hodnotné ceny v tombole. Důležité je zůčastnit se, protože v tomto "hobby závodě" nemusí vyhrát ten nejrychlejší. Tak co na vás 13.2. 2016 na Dolní Moravě čeká?

Přes den testování skialpového vybavení, večer závody. Testovací dny jsou ideální možností vyzkoušet si na sněhu špičkové vybavení na lyžařské túry od Dynafitu. Poznejte lehkost a funkčnost na vlastní kůži. A kdo se bude cítit, může se večer zapojit do "hobby nočního závodu". Startuje se v podvečerních hodinách a závod je určen pro úplné začátečníky i hobby závodníky. Každý účastník dostane malý dárek a ten, kdo dosáhne cíle, postoupí do slosování tomboly. Od 20 hodin se pak budou losovat hodnotné ceny. Vyhrát hlavní cenu může i ten nejpomalejší - prostě na výkonu nezáleží, stačí se zúčastnit a mít štěstí při losování.

REGISTROVAT SE »»»

(a zajistit si správnou velikost bot a lyží předem)

Časový harmonogram:

Testování

09:30 - začátek testování, stánek u "Slona"

16:00 - konec testování, poslední výpůjčka na test cca v 15:00 hod

Závod

15:00 - 17:30 - registrace k závodu, stánek u "Slona" (kdo bude potřebovat zapůjčit lyže, musí si je vyzvednout nejpozději do 16:00 hod.)

18:00 - START hobby závodu

Trasa závodu: Nahoru od Slona, sjezdovka Slon, v horní části „rukávem“, pak po singltreku ke Slaměnce, pak doleva traverz a nahoru na Slamník => cíl. Sjezd po sjezdovce B (úplně vpravo při pohledu dolů). Vyznačení bude zajištěno, určitě se neztratíte :-).

 

Zaregistrujte se na Rock Point - Dynafit Testovací dny nebo Hobby závody nebo rovnou obojí předem. Budeme tak mít větší možnost Vám zajistit správnou velikost bot a lyží. V případě zájmu vyzkoušet vybavení při testovacích dnech, vyplňte prosím hodinu, kdy se vám to bude hodit nejlépe. Snadněji tak zajistíme, aby Vaše velikost bot a lyží byla volná k zapůjčení. Při registraci předem na večerní Hobby závody máte nižší startovné (200,- Kč), ale přihlásit se můžete i na místě (250,-). Jen v tomto případě již nemůžeme ručit, že budeme mít volnou velikost vybavení. Startovné se bude vybírat v hotovosti přímo na místě (200,-/250,- Kč).

Registrovat se on-line pro Dolní Moravu můžete až do čtvrtečního poledne 11.2.2016, každopádně na místě je možné se na testování i účast v hobby závodu domluvit kdykoliv v rámci testovacího dne. Určitě uspokojíme všechny zájemce, i ty, kteří přijdou až místo.

Testovací dny DynafitTestovací dny Dynafit

 

Tento víkend se na vás těšíme na Dolní Moravě

Další termíny a místa konání najdete na našich stránkách: Skialptour 2016

Rock Point

 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách