Tenkrát v ráji

Velice nás těší, že se jsme se jako Rock Point stali partnerem tak významného počinu, kterým film Tenkrát v ráji je. Síla příběhu, náš vztah k horám, respekt k historii,…naše rozhodnutí pro spolupráci bylo jednoduché.


Celovečerní hraný film scénáristy Josefa Urban volně připomene nevšední osud českého dobrodruha a jeho přátel, popravených nacisty v březnu 1945. Obrazy slovenských Vysokých Tater a skalních věží Českého ráje zarámují drsný romantický příběh tehdejších hrdinů. Zarámují příběh výjimečný, nadčasový, vybízející k zamyšlení.

Příběh potvrzující hodnoty, pro které mělo smysl žít i zemřít…


 

Mladý letec, boxer a horolezec se životem pral stejně, jako s do té doby nepřekonanými strmými stěnami pískovcových věží dnešního Českého ráje. Byl nejen vrcholovým sportovcem, ale také přesvědčeným antifašistou, který se dokázal postavit okupačnímu režimu. Láska ke skalám, přátelství kamarádů a k vyvolené ženě mu dávala sílu překovávat překážky, které mu připravil osud. Joska je příkladem zejména pro mladou generaci, že i v těžkých dobách nemá muž klesnout na kolena. Že vždy má smysl se prát s osudem, byť by byl sebetěžší…

Premiéra filmu: 27.10. 2016 - Rock Point vás zve do kina!

Scénář a produkce: Josef Urban

Hrají: Vavřinec Hradilek, Alexej Čadov, Vica Kerekes, Jan Budař, Miroslav Etzler, Ondřej Havelka, Petr Pospíšil…

 

Videa z natáčení: prohlédnout

Kompletní informace najdete na webu: tenkratvraji.cz


 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách