The North Face odhaluje Summit Series

logo The North FaceSpolečnost The North Face, světový lídr v oblasti outdoorového vybavení, oblečení a obuvi, dnes představila nový pohled na svoji kultovní kolekci oblečení z řady Summit Series, která se po krátké odmlce vrací zpátky na pulty obchodů a bude v prodeji od poloviny října. Fanoušci značky se mohou těšit na nejmodernější inovace a sebevědomý design.


Kolekce, vycházející ze zkušeností horolezecké komunity byla vytvořena pro nejnáročnější dobrodruhy, bude k dispozici v omezeném množství. Očekává se, že ve specializovaných maloobchodních prodejnách a on-line obchodech vydrží pouze krátkou dobu.

"Stvořili jsme tuto kreativní kolekci pro sebe a naše sportovce. Dali jsme si za cíl zvolit na každém rozcestí tu nejméně prošlapanou cestu a na jejím konci jsme měli jasnou představu o kolekci, která bere dech," říká Joe Vernachio, Global Product Vice President.

logo The North Face - Summit series®

Od roku 2000 je kolekce Summit Series kolekcí stylů, které představují vrchol nabídky The North Face. Díky využívání vlastních technologií a inovací, vyvinutých v posledních několika letech, se značka chopila příležitosti k revolučním změnám řady Summit Series s využitím špičkových technologií.

 

Inspirováno sportovci

Vývojový tým The North Face stojících za novou kolekcí se řídil heslem “Respekt, inspirace a pokrok.” znamenajícím respekt ke kultuře sportovce a životnímu prostředí, inspiraci sportovců prostřednictvím designu a funkci produktů a pokroku díky neustálému posouvání hranic v oblasti inovací a technologií.

Aby bylo dosaženo těchto cílů, byli sportovci z The North Face týmu zapojeni do celého výrobního procesu od konceptu až po finální fázi tvorby nové kolekce. Klíčová byla již první otázka: “Z čeho se skládá perfektní set oblečení?”

 

"Ptali jsme se horolezců, bez čeho se neobejdou a odpovědi všech byly velmi jasné. Potřebují 6 základních vrstev, které mohou využít v různých podmínkách, které mohou člověka potkat během zimních dobrodružství ve vysokých horách, " dodává Vernachio. Kolekce šesti vrstev je označena zkratkami L1 až L6 podle toho, jak se vrství na tělo.

  • Top a kalhoty nesoucí označení Summit L1 jsou základní vrstvou z funkční tkaniny zajišťující zónové teplo a odvod vlhkosti, stejně jako konstrukci designovanou pro pohodlný pohyb.
  • Bunda Summit L2 je střední vrstvou z extrémně odolného materiálu Polartec® Thermal Pro® s fleecovou technologií Hardface® a úpletem navrženým pro cílený tepelný komfort a odvod vlhkosti.
  • Ultra lehká péřová mezivrstva, bunda Summit L3 je vyplněna 800 RDS peřím. Svrchní látka využívá konstrukci FuseForm™ pro zónovou odolnost s minimem švů a digitálním barevným potiskem, který spotřebovává méně vody než tradiční barvicí proces.
  • Nejteplejší střední vrstvou je bunda Summit L4 zateplená patentovaným syntetickým materiálem ThermoBall™, který neztrácí izolační vlastnosti a udrží teplo i ve vlhku. Minimální, unibody konstrukce bundy s nižším množstvím švů a zabraňuje ztrátě izolace a tvorbě studených míst.
  • Bunda a kalhoty Summit L5 Shell jsou nejpokrokovější svrchní vrstvou, kterou kdy  společnost The North Face vyrobila. Jsou vyrobeny s využitím voděodolného a prodyšného materiálu DryVent™ s třívrstvou membránou. Mimo to mají zónovou konstrukci FuseForm™ pro zvýšenou odolnost s minimálním množstvím švů a byly navrženy z jednoho kusu tkaniny pro ideální pohyb ve vysokých horách.
  • Poslední vrstvou kolekce je bunda Summit L6, s výplní z 800 RDS peří, která používá konstrukci Z-baffle, zajišťující zvýšený tepelný komfort a odolnost vůči povětrnostním vlivům, a odolnou konstrukci FuseForm™.

 

 

Jiný přístup k výrobku

Přístup k vytvoření kolekce Summit Series 2015/2016 je "The Other Way," jehož smyslem je vytvořit produkty mimo tradiční proces vývoje, výroby a pevných termínů. Výsledkem je exkluzivní limitovaná kolekce dostupná v prodejní síti pouze omezenou dobu.

 

O značce The North Face®

Společnost The North Face, divize společnosti VF Outdoor, Inc., byla založena v roce 1966 s cílem připravit sportovce na nástrahy jejich budoucích dobrodružství. Dnes je v pozici předního světového výrobce outdoor vybavení, vytvářejícího produkty, které jsou drsně testovány vrcholovými sportovci a expedicemi na hranici lidských možností. Chráníme prostředí kolem nás a minimalizujeme dopad naší činnosti na planetu prostřednictvím programů, které podporují udržitelný rozvoj. Produkty The North Face jsou k dostání v prémiových a specializovaných maloobchodní prodejnách po celém světě. 

 

Kolekci Summit Series zakoupíte pouze v těchto kamenných prodejnách:

 

Video Summit Series,

video, které byste si neměli nechat ujít...

 

 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách