V plzeňském Rock Pointu vám uděláme kávu

Vážení zákazníci,

Jste z Plzně a okolí nebo právě tudy projíždíte? Zastavte se u nás v Rock Point kavárně a vychutnejte si během nákupů také šálek vynikající kávy.

Čekáte než si vaše drahá polovička něžného pohlaví vybere "tu správnou" barvu svého nového vybavení? Zapovídal se váš partner s prodavačem a řeší výhody nových komponent na svůj bike? Nebo jste si už nakoupili, děti si užívají v dětském koutku na mini-lezecké stěně a máte chvilku a chuť na kávu?

Pro všechny případy máme pro vás připraveno stylové posezení, příjemnou obsluhu a výběr z několika typů kávy. Z našeho Nespressa vám připravíme kávu přesně podle vašeho gusta.

Na kterou máte chuť nejvíce?

Espresso Forte

Kulaté a vyvážené

Arabica výhradně z Jižní a Střední Ameriky, komplexní aroma tohoto silně praženého espressa je v rovnováze se silně praženými a ovocnými tóny.

Espresso Origin Brazil

Sladká a hedvábně jemná

Espresso Origin Brazil je jemná směs arabik s hladkou texturou a elegantní, jemnou a sladkou chutí, umocněnou lehkým pražením. Nejlépe chutná v malém šálku (40 ml).

Espresso Decaffeinato

Hutná a silná

Silně pražená Arabica z Jižní Ameriky s dotekem kávy Robusta, plnohodnotné bezkofeinové espresso s nádechem kaka a pražených obilovin.

Ristretto Origin India

Intenzivní a kořeněné

Ristretto Origin India je směsí nejlepších káv Arabica s nádechem  Robusty, pocházející z Jižní Indie. Plná káva se silným charakterem a kořeněným aroma.

Ristretto

Plné a perzistentní

Čistá a pražená  Arabica z Jižní a Střední Ameriky, s plným tělem a odlišnými tóny kakaa pro dokonalé Ristretto.

Lungo Forte

Elegantní a pražené

Komplexní směs káv Arabica pocházející z Jižní a centrální části Ameriky. Oplývá intenzivně praženou chutí s jemným nádechem ovoce.

 


Těšíme se na návštěvu a přejeme dobrou chuť!

Rock Point

 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách