Závodníci Horské výzvy se mohou těšit na skvělé ceny!

Ceny do druhého závodu Rock Point Horské výzvy věnoval výrobce batohů Osprey

Na skvělé ceny se mohou těšit ti, kteří se umístí na bedně ve druhém závodu Rock Point Horské výzvy v Krkonoších. Ten startuje už v pátek a v sobotu 12. a 13. června 2015 v Peci pod Sněžkou. Výrobce špičkových batohů, americký Osprey již odeslal svůj příspěvek k  závodu do České republiky.

Každého běžce nadchne speciální ultralehký batůžek REV 1,5l s integrovaným hydratačním vakem a mnoha dalšími vychytávkami. Oblíbeným doplňkem řady sportovců pro trénink nebo závod je speciální ledvinka REV Solo s vloženou plastovou lahví. A kdo by nevyužil nepromokavé obaly na cokoliv. Navíc když vlastně nic neváží….  Ultralight Drysack 3L .

Pro co si poběžíte vy?

Těšíme se v Krkonoších.

 

batoh OSPREY Rev 1.5 Pack

ledvinka OSPREY Rev Solo Bottle Pack ledvinka OSPREY Rev Solo Bottle Pack

 


doplňky OSPREY Ultralight DrySack 3
Běžecký batoh s nosným systémem zajištujícím vyjímečnou stabilitu při běhu. Obsahuje 1,5l hydratační vak, velké boční stečové kapsy, odklápěcí kapsa na telefon na ramením popruhu, vnitřní organizér, vnější kompresn systém, vysoká viditelnost.
Ledvinka na láhev určená na běhání. Tvarovaná láhev součástí balení, kapsa na drobnosti a velká kapsa na dotykový telefon.
S minimální hmotností ochrání vaše vybavení před vodou a prachem a pomůže vám udržet pořádek ve věcech. Upozornění: "Použití Drysacků způsobuje závislost!"
 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách