Změřte si svůj výkon!

SUUNTO - pomůže posunout Vaše limity v běhu, na kole, v plavání...

Zdokonalte své tréninky. Suunto přístroje jsou neocenitelným tréninkovým nástrojem, který Vám pomůže posunout vaše limity, zlepšit svůj výkon. V běhu. Na kole. V plavání.

Změřte si svůj výkon - Suunto

Stáhněte si Suunto Movescount App a rozviňte si tak další vlastnosti pro své sportovní aktivity. Sledujte své výkony, plánujte trasy, vytvářejte tréninkové programy. S použitím aplikace můžete plánovat své tréninky a během aktivity dostávat zvukové pokyny přes váš mobilní telefon... více ZDE

 

App Store- mám iPhone

 

Android App on Google play- mám Android

 

 

 

 

Suunto je předním výrobcem a zároveň také návrhářem tréninkových a outdoorových počítačů. Pokud očekáváte  přesnost a spolehlivost doplněnou intuitivním ovládáním, pak značka Suunto je tou správnou volbou. Kombinuje estetiku hodinek se specifickými funkcemi sportovního počítače, které pomáhají sportovcům všech úrovní, měřit, analyzovat a zlepšit svůj výkon.

 

hodinky SUUNTO Ambit 3 Run HR Lime hodinky SUUNTO Core Blue Crush hodinky SUUNTO M2 Fuchsia Box
Suunto Ambit 3 Run jsou přístroje pro zdokonalení vašich běžeckých tréninků. Udávají přesné tempo, rychlost, kadenci a vzdálenost kombinující s plnou navigací po trase. S použitím Suunto Movescount App můžete plánovat své tréninky a během aktivity dostávat zvukové pokyny přes váš mobilní telefon. Suunto Core Crush Outdoorové hodinky v neotřelém designu s řadou praktických funkcí pro pobyt v přírodě. Kombinuje výškoměr, barometr a kompas s informacemi o počasí a poskytuje klíčové informace pro aktivity v přírodě. Robustní konstrukce přístroje umožňuje snadné používání těchto outdoorových funkcí. Navíc jsou vodotěsné až do 30 m. Monitor tepu Suunto M2 je vybaven základními nástroji, které potřebujete pro dosažení svých cílů rozvoje fyzické kondice. Sledují vás při cvičení a kontrolují, zda se stále nalézáte v nejefektivnější tréninkové zóně. Chcete-li spálit tyto kalorie, zajistěte, aby každý váš pohyb byl co nejchytřejší.

 

pás hrudní SUUNTO Smart Sensor

 

Suunto Smart Sensor. Nejmenší Bluetooth Smart kompatibilní snímač s hrudním pásem pro přesné sledování srdeční frekvence s maximálním komfortem. Můžete jej využít i při plavání. Zatímco plavete, data srdeční frekvence se ukládají do snímače a po vynoření z vody se data přenesou do přístroje Ambit3 nebo Suunto Movescount App v chytrém telefonu. Sensor může být připojen k hrudnímu pásu nebo ke sportovnímu oblečení.

 

V nabídce Rock Point najdete kromě hodinek, krokoměrů a měřičů tepu také výkonnostní i rekreační kompasy a buzoly. Velmi přesné a bez použití baterie. Konstrukce kompasů Suunto je navržena pro rychlost, přesnost a spolehlivost.

 

Suunto - rozvine Vaši vášeň pro sportSuunto - rozvine Vaši vášeň pro sportSuunto - rozvine Vaši vášeň pro sport

 


 


Rock point newsletter
informace o novinkách a slevách