Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

1. kolo Rock Point Český pohár v boulderingu 2018

Nejlepší čeští boulderisté budou měřit síly i letos v rámci série Rock Point Český pohár v boulderingu 2018. Čeká nás opět série závodů rozmístěných po ČR. Nejbližší 2 závody, které proběhnou v únoru a březnu, budou nominační závody do reprezentace, zbylé závody pak naším klasickým boulderovým víkendem se závody pro děti i dospělé.
 

Český pohár v boulderingu 2017
Český pohár v boulderingu 2017
Rock Point Český pohár v boulderingu 2017

1. kolo Rock Point Českého poháru v boulderingu 2018 proběhne v sobotu 17. února v MAKAK aréně v Jablonci nad Nisou. Minulý rok proběhl závod ČP u vodní nádrže Mšeno, indoor prostředí lezecké MAKAK arény bude vzhledem k zimnímu datu jistě příznivější alternativou. Bouldery připraví zkušené duo Vilda Chejn a Jan Šolc. Jednodenní závod bude zároveň první ze dvou kvalifikací do reprezentačních týmů ČR v boulderingu. Finále začíná v 17:30.

V rámci závodního dne proběhne i 1. kolo Českého poháru mládeže (A, B a junioři). Následovat bude večerní after party ve 21:30.

Kdy a kde:

17. února 2018, MAKAK aréna, Liberecká 480/104, 466 01 Jablonec nad Nisou - mapy.cz

Více info (přihlášky, ubytování pro závodníky, pravidla) na www.boulderzavody.cz
Sledujde i sociální sítě na: www.facebook.com/boulderzavody a www.instagram.com/boulderzavody

 

Rock Point Český pohár v boulderingu 2017
Rock Point Český pohár v boulderingu 2017
Rock Point Český pohár v boulderingu 2017

Zveme diváky a všechny příznivce boulderingu nejen ze severu Čech! Závodní sérii tradičně podporuje náš generální partner Rock Point, společnost Makak a nově firmy Nano energies a Auto Podbabská.

Rock Point Český pohár v boulderingu 2018 - letak

Další outdoorové čtení

Ladíte formu? Potřebujete poradit s technikou či kompenzací, vylepšit tréninkový plán? Pojďte s námi na běžecký kemp. Vyberte si z několika termínů a lokalit.
Jak dopadl čistokrevný kros Inov-8 Krosového poháru, který se běžel na březích řeky Sázavy? Máme výsledky i hodnocení účastníků...
Řady našeho Rock Point Týmu se rozšířily o další úžasnou sportovní osobnost. Mistryně světa v terénním triatlonu...