Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

DOPRAVA ZDARMA nad 499,- pouze do 31.5.2020.

batoh

Abs 12 VARIOBASE UNIT (AIRBAG) - CARBON

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

Prohlédnout nabídku

12 VARIOBASE UNIT (AIRBAG) - CARBON

Popis produktu

Lavinový batoh ABS

 

Vario Base Unit Carbon jecertifikovaný TÜV lavinový systém z odolné polyamidové tkaniny. Batoh je kompatibilní s batohy ABS Vario Zip-On.

Zip-on systém (zip po obvodu batohu) umožňuje připnutí různě velkých batohů (8l - 45l) na základní jednotku bez zasahování do důležitých součástí samotného systému.

 

Součástí batohu dvojitý ABS® airbag systém, který pomáhá chránit před kompletním zasypáním v případě zasažení lavinou, nafouknuté airbagy se při tažení lavinou nesou k povrchu. Tvar airbagů je navržen tak, aby poskytoval ochranu v oblasti hlavy bez možnosti omezení pohybu a výhledu. Jediným zatažením za aktivační táhlo se airbagy během cca 3 sekund naplní do maximálního objemu 170 L. ABS batoh je vybaven plynovou patronou, která nafukuje airbagy a ručním spouštěcím mechanismem – aktivační patronou, který je umístěn na ramenním popruhu. V aktivační patroně na ramenním popruhu je explosivní kapsle, jejíž energie při odpálení aktivuje plynovou patronu v batohu. Plynová patrona v batohu obsahuje čistý nitrogen, aby se předešlo zamrznutí i při extrémně nízkých teplotách.

 

V případě nafouknutí airbagů se vždy musí vyměnit jak aktivační patrona, tak plynová patrona v batohu.

Plynová patrona v tomto batohu je lehčí karbonová.

Hmotnost aktivační patrony karbonové: cca 280 g.

Hmotnost obsahu plynové patrony (nitrogen): cca 75 g.

Velká hlavní kapsa na oboucestný zip, uvnitř volně přístupná přihrádka a ABS® kapsy určené na vzduchovou bombu.

Vyztužený a zpevněný zádový panel Base Unit o velikosti L. Výška zad velikosti L cca od 46 cm.

Zádový panel z prodyšné tkaniny a Mesh-Tex materiálu pro skvělý komfort, ergonomicky tvarované vyztužené ramenní popruhy umožňují nastavit batoh přesně na záda a zajišťují skvělé rozložení hmotnosti, výškově nastavitelný hrudní pás s integrovanou záchrannou píšťalkou, ergonomicky tvarovaný a vyztužený bederní pás s možností nastavení délky a kapsou na zip.

Rozměry cca 55 x 32 x 10 cm.

Hmotnost 2kg bez kartuše

Součástí batohu olej na mosazné spojky a informační CD.

Specifikace

hmotnost 2kg
velikost L
značka Abs Speciální batohy Abs
pohlaví Pánské, Dámské
hmotnost 2kg
barva Černá