Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

20% sleva na nové kolekce

Právě nyní v e-shopu Rock Point nakoupíte zboží z nové jarní kolekce se slevou 20 %. Oblečení Hannah a Rafiki vás spolehlivě ochrání před nepřízní počasí. Své procházky v samotě lesa či parku tak můžete uskutečnit bez ohledu na počasí.

Další výhody

Sleva 10 % na novinky dalších špičkových značek jako: Smartwool, Prana, Keen, Ternua, Julbo, Saxx, Osprey, Tatonka, Garmont, Lömer, Matt.

Mohlo by se vám hodit:

Udržujte se ve formě a projděte se v přírodě na čerstvém vzduchu ve spolehlivém oblečení. Nežeňte trénink do extrému. Sportujte v nižších tepových frekvencích, tím si zachováte sílu a utužíte zdraví. Nezapomeňte, že i doma se dá posilovat, kompenzovat a regenerovat. Užitečné odkazy:

 


Doprava zdarma

Na všechny objednávky nad 499 Kč máte dopravu zdarma v rámci ČR. V rámci Slovenska pak na všechny objednávky nad 1999 Kč.

Pevné zdraví, 
Váš Rock Point

Další outdoorové čtení

Koktejl skvěle namíchaných materiálů, designu i šetrného přístupu k přírodě. Víte, proč budete tuhle bundu hrdě nosit?
Vychytejte 20% slevy na vše nezlevněné. Skvělá příležitost pro pořízení značkové outdoor výbavy...
Na veškeré stany, spacáky,  karimatky a další kempingovou výbavu můžete využít dodatečnou slevu. Pouze teď a pouze na e-shopu...