Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

4. kolo Rock Point Boulderzávody

3 min čtení 21. 07. 2017

Bouldervíkendy jsou letos v určitých tématech. Jelikož jsme uprostřed léta, blíží se nám závod u vody. Letní uvolněná pohoda, koupání a vodní aktivity, nad vším bouldering.

Jablonec nad Nisou 29. a 30. července 2017

4. kolo boulderingové série se uskuteční na poloostrově Tajvan u nádrže Mšeno

Co nás čeká mimo závodění:

Skvělé místo na koupání, paddleboardy, dračí lodě RK Dragons Jablonec, v sobotu koncerty, cvičení s vlastním tělem, dětské nezávodní stěnky.

V místě akce bude připraveno občerstvení, těšit se můžete na cidery a mošty od Redbrooku, Svijanské pivo, výbornou kávu od Nordbeans a další pochutiny.

Doporučené parkování

Sobota 29. července

Hlavní náplní dne je 4. kolo Rock Point Českého poháru v boulderingu dospělých. Přes den poběží kvalifikace systémem flash.

  • 9:30 - kvalifikace žen

  • 12:00 - kvalifikace mužů

  • 15:00 - předskokani ženského finále: hudební skupina Erath

  • 16:30 - finále ženy

  • 17:45 - finále muži

  • 20:00 - den uzavřou skupiny PaperCuts  a DNABrothers.

 

Detaily o závodě a přihlášky jsou na našem webu www.boulderzavody.cz, další zajímavosti zaznívají průběžně na facebooku. Registrace a startovné je možné zařídit předem i na místě.

Neděle 30. července

Neděle tradičně patří budoucím nadějím. 4. kolo Rock Point Boulderděti. Dětský boulder závod je tradičně koncipován pro začátečníky i pokročilé. Cílem jsou zábavné a rozmanité bouldery. Stavěčskou roli budou hrát Štěpán Korčák, Ríša Pařil, Petr Podoba a Michal Kalvas.

Do sbírky přibude závodní tričko v další barvě. Rock Point a Ocún navíc věnují ceny nejlepším.

Starty kategorií budou:

  • 9:45 start kategorie dívky a chlapci U8 a U10

  • 13:30 start kategorie dívky a chlapci U12 a U14

  • 16:30 start kategorie dívky a chlapci U16


Přesný harmonogram Boulderdětí

Workshop vol. 4

Naše tělo má neomezené hranice. Každý si hranice nastavujeme sám vlastní hlavou. Jak se zbavit omezení? Posunout se dál na své lezecké cestě? Hlavními osobami zde bude Míša Panáčková, profesionální trenérka. Jako hlavní atrakci si přizvala lezce a opičáka Tomáše Brta. Nepůjde o lezení ale o prvky, které se do tréninku dají zařadit, nevědomě dětem i dospělým. Zazní nelezecké nápady co, kdy a jak do tréninku nacpat, pomoci tak sám sobě nebo svému svěřenci nastavit tělo do správného módu.

Workshop s Míšou a Tomášem bude hodně praktický, startuje v 12:30. Zároveň pro zájemce proběhne ranní cvičení, začátek v neděli v 8:00.

Letošní čtvrtý bouldervíkend bude v jiném duchu než ostatní. Samozřejmě dominantou zůstává bouldering. Zveme vás a na všechny se těšíme.

Za Sportovní lezení

Jura Žák

Další outdoorové čtení

Povoleno! Na základě rozhodnutí vlády ČR máme možnost uskutečnit běžecké kempy. Pojďme si společně protáhnout těla...
Běžecká výzva pro všechny milovníky trailů! Pojďte do toho s námi...
Vyberte si některou ze 4 etap "napříč Šumavou", anebo si naložte rovnou všechny. Zvýšíte tak šance na výhru...