Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
Polar
Doprava
zdarma
A370 BÍLÁ M/L
hodinky

Polar A370 BÍLÁ M/L

100% bezpečný nákup
Zboží můžete bezplatně do 14 dní vrátit.

Popis produktu

Zajímá vás kvalita spánku, tep a informace o vašich pohybových aktivitách? Právě pro vás je tu Polar A370 Fitness - hodinky s dotykovým displejem a měřením tepu ze zápěstí.

Sledování aktivity je víc než jen počítání kroků. Díky optickému snímači Polar A370 sleduje vaši tepovou frekvence ( TF ) 24 hodin denně. Pomocí A370 můžete sledovat svojí denní aktivitu a spánek, stejně tak jako vaše tréninky. Díky tomu máte přesnější přehled o vaší každodenní činnosti a spálených kaloriích. Spánek je životně důležitý pro vaši kondici a pohodu. Polar A370 je vybaven pokročilým Sleep Plus systémem společnosti Polar, který automaticky sleduje čas, kvalitu spánku a zjistí případné přerušení. Uvidíte, jak vaše tepová frekvence reaguje na vaši každodenní činnost. Polar A370 můžete propojit s telefonem. Když trénujete venku, Polar A370 používá signál GPS v telefonu pro sledování rychlosti, vzdálenosti a trasy. A370 vám pomůže dosáhnout vašich sportovních cílů.

Zdokonalení sledování spánku s jednoduchým přehledem, unikátní zpětná vazba. Atraktivní design a lehká konstrukce kombinovaná s moderním dotykovým displejem. Zjistěte množství Vašeho spánku v přehledu doby spánku a skutečného spánku. Sledujte kvalitu spánku. Postupujte podle časového rozvrhu spánku na další týdny a měsíce. Hodnoťte Váš spánek. Získejte rady a tipy pro lepší kvalitu spánku. Zkrátka se naučíte, jak spát lépe!

Informace o rychlosti, vzdálenosti a trase pomocí dat GPS z připojeného mobilního telefonu (rychlost a vzdálenost jsou zobrazeny během tréninku, údaje o trase ve Flow). Permanentní měření TF – jeho spuštění se odvíjí od úrovně aktivity nepřetržitě 24 hodin denně. Kombinací měření aktivity a měření srdečního tepu můžeme poskytnout komplexnější pohled na každodenní život. Inteligentní měření tepové frekvence v kombinaci s celodenním sledováním činnosti poskytuje časovou osu, která zobrazuje nejvýznamnější momenty fyzické aktivity během dne. Rychlost, vzdálenost a trasa na základě informací z GPS z připojeného mobilního telefonu. Rychlost a vzdálenost jsou zobrazeny během tréninku, údaje o trase ve Flow aplikaci. Sledujte rychlost a vzdálenost také v místech, která nejsou pokryta GPS signálem (např. uvnitř budov). Akcelerometr je využíván pro odhadnutí rychlosti běhu. V kombinaci s časem tak může být měřena i vzdálenost. Skvělé pro fitness nadšence, kteří chtějí sledovat své výkony i ve fitness klubech, tělocvičnách a podobně.

Další funkce:

Měření kalorií a podílu tuků na vydané energii.

Měření tepu ze zápěstí díky otickému senzoru; Okamžitý tep v tep/min nebo % z TF max;2 zelené LED diody;1 fotodioda; Analog front-end.

Denní čas v režimu 12/24, zobrazení digitální - číslicové nebo jako analogové ručičky.

Displej a podsvícení: Full Color TFT Display 1,18", rozlišení 80 x 160 (RGB), široký pozorovací úhel; Dotykový displej; Jedno hardwarové tlačítko.

Nový design silikonového řemínku s vylepšenou sponou pro lepší stahování.

Přenos dat do aplikace Flow; První nastavení přes aplikaci Flow; H7 / H10 kompatibilita senzorů; Informace o rychlosti, vzdálenosti a trase pomocí dat GPS z připojeného mobilního telefonu (rychlost a vzdálenost jsou zobrazeny během tréninku, údaje o trase ve Flow); Profil snímače TF: A370 může být používán jako snímač TF ve spojení s dalším produktem Polar nebo aplikací Polar Beat; procesor Arm Cortex M3 1024kB Flash / 128kB RAM.

Výdrž baterie až 4 dny při nepřetržitém sledování aktivity včetně hodinového tréninku denně při průběžném měření tepu (bez chytrých upozornění).

Balení obsahuje sporttester, návod, USB nabíječku.

Vhodné pro aktivity

Turistika
Cyklistika
Běh

Specifikace

zobrazení času ano
značka Polar hodinky Polar
voděodolnost 30m
vhodné pro aktivity Turistika, Běh, Cyklistika
ukazatel data ano
tepové funkce ano
řemínek ano
poznámka nabíjecí LiPo baterie, kapacita 110mAh
pohlaví Pánské, Dámské
osvětlení číselníku ano
ostatní funkce Měří tepovou frekvenci
info o produktu hodinky
hmotnost 37 g

Také se vám může líbit

V800 HR ČERVENÁ
Polar V800 HR ČERVENÁ

Polar sporttester V800 určen pro různorodé sportovní aktivity. Velice zdařilý je i po stránce designové. Tělo…

Detail 7 499 Kč
AMBIT 3 PEAK HR BLACK
Suunto AMBIT 3 PEAK HR BLACK

Hodinky SUUNTO Ambit3 Peak pro sport a dobrodružství. Další generace fenomenálních hodinek s GPS. Zachované…

Detail 7 299 Kč
STOPKY STARTER
Silva STOPKY STARTER

Stopky v průhledném designu a aktraktivním tvaru. Vhodné pro školy, sdružení a aktivity, u kterých jsou potřeba…

Detail 499 Kč
M430 BÍLÁ
Polar M430 BÍLÁ

Novinka na trhu, výjimečné běžecké hodinky Polar M430 jsou vybaveny speciálním velmi přesným snímačem tepové frekvence,…

Detail 3 899 Kč