Adrenalin ze závodu Noc tuleních pásů okusily přes 4 stovky závodníků

logo Noc tuleních pásů
Tento nejstarší a nejznámější český noční skialpový závod si nechce nechat ujít žádný správný skialpinista. Však tomu nasvědčuje i to, že on-line registrace letošního závodu byla vyprodaná za pouhých 36 hodin.

Na trať dlouhou téměř 16 km se vydalo 404 závodníků. Po prudkém stoupání na Růžohorky s převýšením cca 500 výškových metrů se závodníci vydali přes Portášky do Velké Úpy. Překrosili silnici a svou fyzičku otestovali v dalším stoupání Javořím dolem ke sjezdovce Javor. Závěrečný sjezd lemovaný pochodněmi si vychutnal asi každý. Cíl byl na spodním konci sjezdovky a atmosféru ještě umocňoval nádherný svit Měsíce. Ani nízké teploty nedokázaly radost i závodní dravost jakoliv snížit.

První v cili byla dvojice Radoslav Groh a Ondřej Fejfar, a to v čase 1 hodina 12 minut a 38 vteřin. Z mixu dvojic to byli Tereza Rudolfová a Tomáš Petreček v čase 1:25:12 a čistě ženské duo vyhrálo ve složení Vendula Pekárková a Daniela Antropiusova v čase 1:59:01.

Výsledky ze závodu »

start závodu Noc tuleních pásů 2019
Zdroj: https://jicinsky.denik.cz/z-regionu/ve-tme-a-mrazu-stoupali-na-hrebeny-krkonos-20190121.html?fbclid=IwAR3Rz9M3cjMcyLYAbvRjRtS2XsDeD_vzMLevxSXMt4dNuKH6S--Mu4gD94ENenechte si ujít příští závod a začněte s pilováním techniky i fyzičky už nyní. V našich Rock Point skialp test centrech seženete skialpové novinky, které váš výkon posunou zase o něco dál.

Video ze závodu Noc tuleních pásů 2019

Váš Rock Point (partner závodu Noc tuleních pásů 2019)

Další outdoorové čtení

Ladíte formu? Potřebujete poradit s technikou či kompenzací, vylepšit tréninkový plán? Pojďte s námi na běžecký kemp. Vyberte si z několika termínů a lokalit.
Jak dopadl čistokrevný kros Inov-8 Krosového poháru, který se běžel na březích řeky Sázavy? Máme výsledky i hodnocení účastníků...
Severočeská mužská dvojice suverénně ovládla závod Rock Point - Horská výzva v Beskydech. Plzenští rozjíždí zlatou vlnu v mixu...