Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Dnešní překvapení

Rozbalujte dárky každý den

Otevřte si každé ráno blog Rock Pointu jako okénko u adventního kalendáře a vychutnejte si vánoční překvapení, které jsme pro vás připravili.

POUŽIJTE SLEVOVÝ KÓD: TELOVTEPLE

Rock Point překvapení na 9. den adventu - sleva 15 % na vše nezlevněné od Craftu

Překvapení pro dnešní den:

Značka Craft si vybudovala vlastní, nezaměnitelnou DNA, jejíž základy tvoří funkčnost, spolehlivost, technická vyspělost i inovace. Craft je nejen spodní prádlo, ale komplet všechny 3 vrstvy oblékání, napříč různými aktivitami. Pro běh, běžecké lyžování, cyklistiku, ale i interiérový fitnes. Nákupem jakéhokoliv produktu získáte během dneška nejen 15% slevu, ale také kvalitu, která bude oceněna.

Prohlédněte si nabídku oblečení CRAFT

Podmínky uplatnění:

  • sleva 15 % platí pouze pro dnešní den tj. 9. 12. 2019,
  • platí pouze na e-shopu www.rockpoint.cz,
  • slevu uplatníte na nezlevněné produkty značky CRAFT po zadání kódu TELOVTEPLE,
  • slevu nelze sčítat s dalšími slevami a zvýhodněnými nabídkami.

 

Hledáte další inspiraci na vánoční dárky?

Každý z nás se rád hýbe nebo lenoší. U nás vyberete krásný vánoční dárek jak pro fyzicky zdatné běžce či skialpinisty, tak víkendové turisty i na vlnách pozitivní energie se vznášející jogíny. Nechte se inspirovat...
 


Garance doručení do Vánoc

U všech on-line objednávek obdržených do 15. 12. 2019 vám garantujeme, že je vyexpedujeme a předáme přepravci do 19.12. 2019. Dorazit by vám tedy měly do Štědrého dne.

Nenechávejte však objednávky až na poslední chvíli - nepřízeň počasí, přetížení dopravců nebo jiné nepředvídatelné události nelze ovlivnit a za zdržení v doručování zásilek jednotlivých dopravních společností bohužel neručíme.
 


Pohodlné on-line nákupy i adventní období,
Váš Rock Point

Další outdoorové čtení

Novinky letošního podzimu jsou tady. Co nabízí nová sezóna...
Blíží se Světový den turistiky. Jste připraveni na to, oslalivit jej někde venku v přírodě? Zrevidujte vybavení a chybějící kousky si u nás zakoupíte s 20% slevou.
Otevírací doba kamenných prodejen na státní svátek v pondělí 28. 9. 2020...