Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Dnešní překvapení

Rozbalujte dárky každý den

Otevřte si každé ráno blog Rock Pointu jako okénko u adventního kalendáře a vychutnejte si vánoční překvapení, které jsme pro vás připravili.

POUŽIJTE SLEVOVÝ KÓD: HOKA11

Rock Point překvapení na 24. den adventu - sleva 20 % na běžeckou obuv Hoka One One

Překvapení pro dnešní den:

Poslední políčko našeho outdoorového adventního kalendáře patří běžecké obuvi Hoka One One. Dnes si můžete objednat s 20% slevou boty, které zajistí pohodlí při běhu i při chůzi a budou spolehlivým parťákem na výkonnostních trénincích i při postupném návratu do sportovní formy po zranění. Netradiční "kolébkovitý" vzhled, který maximálně šetří klouby a šlachy při běhu. Silniční HOKY i HOKY do terénu ocení běhuchtivé ženy i muži. A po běhu je možné skočit rovnou do těch regeneračních.

Prohlédněte si nabídku  běžecké a regenerační obuvi HOKA ONE ONE

Podmínky uplatnění:

  • sleva 20 % platí pouze pro dnešní den tj. 24. 12. 2019,
  • platí pouze na e-shopu www.rockpoint.cz,
  • slevu uplatníte na nezlevněnou obuv Hoka One One po zadání kódu HOKA11,
  • slevu nelze sčítat s dalšími slevami a zvýhodněnými nabídkami.
     

sháníte dárky na poslední chvíli?

Štědrý den je tady a vám ještě nějaký ten dárek chybí? Vyrazte do našich prodejen pro DÁRKOVOU POUKÁZKU. Získáte ji v designové obálce a můžete ji položit rovnou pod stromeček.

Otevírací doba prodejen během Vánoc »


Garance doručení do Vánoc

U všech on-line objednávek obdržených do 15. 12. 2019 vám garantujeme, že je vyexpedujeme a předáme přepravci do 19.12. 2019. Dorazit by vám tedy měly do Štědrého dne.

Nenechávejte však objednávky až na poslední chvíli - nepřízeň počasí, přetížení dopravců nebo jiné nepředvídatelné události nelze ovlivnit a za zdržení v doručování zásilek jednotlivých dopravních společností bohužel neručíme.
 


Pohodlné on-line nákupy i adventní období,
Váš Rock Point

Další outdoorové čtení

Blíží se Světový den turistiky. Jste připraveni na to, oslalivit jej někde venku v přírodě? Zrevidujte vybavení a chybějící kousky si u nás zakoupíte s 20% slevou.
Otevírací doba kamenných prodejen na státní svátek v pondělí 28. 9. 2020...
V plzeňské bike speciálce i na e-shopu získáte kola Scott se slevou 30 %...