Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
hodinky

Suunto AMBIT 3 SPORT HR BLACK

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

Prohlédnout nabídku

Popis produktu

Suunto Ambit3 Sport jsou navrženy tak, aby rozvíjely vaše výkonya vášeň pro sport. Snažíte se zlepšovat vaše limity v běhu, na kole nebo v plavání? Ambit3 Sport je váš neocenitelný tréninkový nástroj, který vám v tom pomůže. Sledujte a analyzujte své výkony a zlepšení. Bezdrátové připojení vašich přístrojů s vašim Iphonem a použižím volně dostupné Suunto Movescount aplikace regulejete přístroje tak, jak potřebujete. Obohaťte se, prožijte a sdílejte své zkušenosti a zážitky s ostatními a zaznamenejte tak každý váš pohyb.

Vlastnosti : navigace po trase, výdrž baterie 10 hodin při 1 sekundovém intervalu GPS, 15 hodin při 5 sekundovém intervalu GPS, 100 hodin při 60 sekundovém intervalu GPS, 14 dní s funkcemibez GPS, kompas, nadmořská výška z GPS, srdeční tep, čas zotavení/odpočinku, rychlost, tempo, vzdálenost, tréninkové programy, telefon jako druhý displej, vodotěsnost 50m.

Ambit3 Sport se liší od Ambit 3 Peak tím, že nemá outdoorové funkce a má poloviční akumulátor - díky tomu je o něco lehčí a tenčí.
Ambit3 Sport jsou však rovněž oceňovány pro svou eleganci a jsou pokládány za nejelagantnější hodinky ve své kategorii. Nelze se proto divit, že byly oceněny prestižním oceněním GOOD Design Award.


Další unikátností, která odlišuje SUUNTO Ambit od všech konkurentů je fakt, že hodinky jsou skutečně vyráběny v Evropě a to přímo ve výrobním závodě ve Finsku. Tato skutečnost prospívá jak kvalitě zpracování, tak ekonomice celé EU.

Vhodné pro aktivity

Cestování
Cyklistika
Běh

Specifikace

značka Suunto Orientace v terénu, hodinky Suunto
vhodné pro aktivity Běh, Cestování, Cyklistika
pohlaví Pánské, Dámské
info o produktu hodinky

Také se vám může líbit

AMBIT 3 RUN HR WHITE
Suunto AMBIT 3 RUN HR WHITE

Suunto Ambit 3 Run jsou přístroje pro zdokonalení vašich běžeckých tréninků. Udávají přesné tempo, rychlost, kadenci a…

Detail 3 599 Kč
MOVE STICK
Suunto MOVE STICK

Doplněk pro bezdrátový přenos dat z t3, t4, nebo přímo z hrudního pásu do PC. Vy i váš trenér můžete sledovat tepovou…

Detail 199 Kč