Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Doprava zdarma od 499 Kč

Přečtěte si více
  • Pro koho
6 z 6 položek
Doprava
zdarma
vak na lano

Singing Rock ROPE BAG

849 Kč
Doprava
zdarma
vak

Singing Rock TARP DUFFLE 120L

3 199 Kč
Doprava
zdarma
vak

Singing Rock GEAR BAG 35L ČERNÁ

1 499 Kč
Doprava
zdarma
vak

Singing Rock GEAR BAG 50L ČERNÁ

1 599 Kč
Doprava
zdarma
batoh

Singing Rock ROCKING 40

2 799 Kč
Doprava
zdarma
taška

Singing Rock ROCKSTAR 28

1 899 Kč
6 z 6 položek

Už od dětských let nás doprovází a usnadňují nám cestování do školy, práce nebo do přírody – batohy. V naší nabídce naleznete pánské, dámské i dětské batohy pro každou příležitost – městské, cyklistické, běžecké, lezecké, lyžařské, turistické nebo speciální batohy. Kromě toho jsou pro vás připraveny také cestovní tašky, sportovní kabelky či peněženky a kapsičky. Koupit u nás můžete batohy a tašky Osprey, Tatonka, Hannah, Salewa, Thule a další. Při outdoorových aktivitách jistě oceníte i pláštěnky k batohům, rezervoáry na vodu a další doplňky.

 

Konečná volba je jen na vás, ale při výběru batohu dbejte na objem a účel tohoto outdoorového vybavení. Je zbytečné pořizovat si velký batoh s technickou vybaveností pro vysokohorskou turistiku, když ho budete využívat na jednodenní výlety nebo na městské pochůzky. Naopak pro každodenní používání vyberte například batoh se speciální kapsou na notebook.