Běhejte s námi aneb Videonávody na běžecké tréninky

Naši trenéři Rock Point Trailrunningových kempů a běžečtí experti Honza Krabec a Martin Mužík pro vás připravili seriál krátkých videí, která by vás mohla inspirovat ve vašem nejen běžeckém tréninku.

V rámci prvního úvodního videa vám představíme celý projekt a jeho ambasadory. V dalších videích budou představeny praktické ukázky a vysvětlení různých cviků běžecké abecedy i dalších cvičení.

Na Facebooku vždy v úterý a čtvrtek

Videa budeme zveřejňovat na facebooku a You Tube vždy v úterý a ve čtvrtek. V mezidobí vám připravíme tipy na trénink, kde cvičení využijete. Budeme rádi, když nám napíšete své dojmy a nápady k tréninku, nebo pošlete krátké video. Připravené pro vás máme i soutěže o zajímavé ceny. Sledujte nás na Facebooku a běhejte s námi!

PROHLÉDNOUT SI VŠECHNA BĚŽECKÁ VIDEA

Představujeme trenéry:

       
Jan Krabec JAN KRABEC - absolvent FTVS UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a více než 25letou trenérskou praxí v atletickém oddíle ve Stříbře. Sám se aktivně atletice věnoval od 12 let, od 15 let pak na závodní a postupně vrcholové úrovni. Stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2018, 2017, 2015 i 2014. K největším trenérským úspěchům řadí kromě medailistů z mistrovství České republiky hlavně účasti svěřence na mládežnických Mistrovstvích Evropy v krosu i na dráze a 11. místo z mládežnického Mistrovství světa v běhu na 3000 m překážek. Velmi blízko má i k vysokým horám. Kromě lezení v Alpách má za sebou řadu horolezeckých expedic a výstupy na vrcholy v nejvyšších světových pohořích včetně osmitisícových. V roce 2006 stanul na vrcholu 8035 m vysokého Gasherbrumu II.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRA »
 
Martin Mužík MARTIN MUŽÍK – v mládežnických kategoriích nadějný běžec na atletickém oválu. Reprezentant České republiky, mnohonásobný mistr České republiky, účastník mládežnických Mistrovství Evropy v dráhové atletice i krosu, 11. místo na Mistrovství světa v běhu 3000 m překážek dorostenců. V posledních letech se věnuje trailovému běhání a v letech 2018 i 2019 si doběhl pro několik medailových umístění v Rock Point Horských výzvách. Ambasador značky Dynafit.

 

 

Pojďme na to společně. A pokud vás běhání oslovilo nebo byste chtěli ještě více svůj běžecký styl rozvíjet, pojeďte s námi na běžecké kempy v naší domovině. Více o Trailrunningových kempech se dočtete na stránkách Rock Point Trailrunning Academy.

Váš Rock Point

Další outdoorové čtení

Znáte 8 rychlých chvatů, díky kterým usadíte batoh na záda SPRÁVNĚ? Sepsali jsme vám je...
Začínáte s lezením a chystáte si pořídit své první lezečky? Rozšiřujete své lezecké portfolio a hledáte vhodnější model? Poradíme vám, na co se při výběru zaměřit...
Podoba tlumení má zásadní vliv na to, jaké bude mít běžecká bota vlastnosti. Není to jen o pohodlí při došlapu...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey