Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Rock Point Trailrunning kempy 2019

Už během loňských kempů jsme vymýšleli a diskutovali s účastníky, co udělat lépe a čím kempy vyšperkovat. Pojeďte se přesvědčit, že jsme se zase posunuli o kus dál a běhání s námi je prostě radost! Přivezte si nové krásné běžecké i neběžecké vzpomínky.

Budeme běhat, testovat, učit se, rozebírat techniku, diskutovat, kompenzovat, sledovat přednášky… 

Termíny kempů
 

11. - 14. 4. 2019
14. - 18. 8. 2019
 
13. - 15. 9. 2019
 
31. 10. - 3. 11. 2019


Lokality

Osvědčené lokality ani termíny neměníme. Opět začneme v dubnu pobytem na Vysočině, kde nás doslova rozmazlovali v penzionu Horácko v lokalitě Tři Studny. Srpnový kemp v alpském středisku Hinterstoder byl pro všechny velmi silným zážitkem a těšíme se, že laťku posuneme zase o něco výše.  Šumavu máme možná nejraději, protože jsou to naše domovské hory a připravili jsme, věříme, atraktivní úpravy programu. Zářijový termín ale neměníme. V Jizerských horách se nám líbí. Krásná příroda i běžecké terény a perfektní zázemí chaty Tesanka jsou našimi trumfy pro kemp v listopadu. Každý kemp bude trochu jiný svým zaměřením. Vyberete si kemp pro sebe?

Pro koho jsou kempy určené

Kempy jsou určené pro začínající, až pokročilé běžce, kteří se chtějí zdokonalit v technice běhu, potrénovat, potkat se s podobně naladěnými lidmi, něco se dozvědět o trailovém běhání, závodech, a trénincích našich ambasadorů i třeba doporučeních k regeneraci, kompenzaci a podobně. Program kempů je stavěn tak, aby byl pestrý, zvládnutelný a také zábavný. Starat se o vás bude osvědčený trenérský tým.

Budete moci sami testovat běžeckou obuv, vesty, doplňky

Již nedílnou součástí našich kempů je testování obuvi značek Dynafit, Inov8, Hoka One One, Brooks a dalších. K dispozici jsou také běžecké vesty, batohy a jiné doplňky.

účastnická trika:

Zajistěte si originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč zdarma pro členy Rock Point Zóna klubu a pro všechny, kteří byli na našem trailrunningovém kempu v roce 2018, 2017. Všichni další účastníci mají možnost zakoupení trika za zvýhodněnou cenu 490 Kč. Vyberte si svoji barvu trika a velikost!

Pánská účastnická trika:

Účastnická trika s potiskem loga Trailrunning kemp - pánská

Dámská účastnická trika:

Účastnická trika s potiskem loga Trailrunning kemp - dámská

 

Pro každého účastníka slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč.

Darujte sportovní zážitek

Chcete účast na některém z kempů darovat? Je to jednoduché. Dotyčného přihlaste, kemp zaplaťte a napište si o dárkovou poukázku na e-mail trailrunningkempy@rockpoint.cz. Po dohodě vám ji pošleme poštou na adresu, kterou si budete přát! 

 

Dárková poukázka na Rock Point Trailrunning kemp

 

Osvědčený trenérský tým

Osvědčené složení trenérského týmu, který se o vás bude střídavě na kempech starat, je letos doplněno o nového člena Martina.

       
Jan Krabec Jan Krabec - absolvent FTVS UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a 25letou praxí. Sám se aktivně atletice věnoval od 12 let, od 15 let pak na závodní a postupně vrcholové úrovni. Stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2017, 2015 i 2014. K největším trenérským úspěchům řadí kromě medailistů z Mistrovství České republiky hlavně účasti svěřence na mládežnických Mistrovstvích Evropy v krosu i na dráze a 11. místo z mládežnického Mistrovství světa v běhu na 3000 m překážek. Má za sebou i řadu horolezeckých expedic a výstupy na vrcholy v nejvyšších světových pohořích včetně osmitisícových. V roce 2006 stanul na vrcholu 8035m vysokého Gasherbrumu II.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRA »
 
Tomáš Bystřický Tomáš Bystřický – člen Rock Point týmu a ambasador značky Dynafit, trenér biatlonu a stále úspěšný závodník.  Jako bývalý reprezentant České republiky v letním biatlonu, horských ultra bězích a SkyRunningu má na svých bedrech již spoustu úspěchů. Vítěz SP v letním biatlonu, mistr světa v letním biatlonu 2017, účast na Mistrovství Evropy 2015 a světa 2016 ve SkyMarathonu.  Vítězství v Pražské stovce 2014, Horských výzvách 2014 a 2016. Krom toho se účastnil Gore-Tex Transalpine Run 2014 nebo ultramaratonu Transvulkania 2017 na Kanárských ostrovech, a to s velmi dobrým výsledkem.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRA »
 
Vendula Šťastná Vendula Šťastná – vystudovala katedru Fyzioterapie a katedru Tělesné výchovy a sportu Západočeské univerzity v Plzni. Je podiatr a kondiční trenér s desetiletou praxí individuálních i skupinových tréninků zaměřených na důraz vhodného provedení pohybu a správné regenerace. Pořádá pravidelné kondiční a kompenzační tréninky družstva házenkářek.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRKY »
Martin Mužík Martin Mužík – v mládežnických kategoriích patřil mezi nadějné běžce na atletickém oválu. Je bývalým reprezentantem České republiky, mnohonásobným mistrem České republiky, účastníkem mládežnických Mistrovství Evropy v dráhové atletice i krosu. Obsadil 11. místo na Mistrovství světa v běhu 3000 m překážek dorostenců. V posledních letech se věnuje trailovému běhání a v roce 2018 si doběhl pro několik medailových umístění v Rock Point Horských výzvách.


Přihláška

Vyplňte on-line přihlášku na Rock Point Trailrunningové kempy 2019 za každého účastníka samostatně.

Na kempech se můžete těšit i na experty z prodejen Rock Point, kteří vám navíc poradí s výběrem správného vybavení a zejména vám řeknou vše podstatné k vybavení, které budete moci během kempu vyzkoušet.

Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme na e-mailu trailrunningkempy@rockpoint.cz

Rock Point

Další outdoorové čtení

To je běhání, testování, kempy, závody a prostě vše, co s během souvisí...
Parta čtyř běžcků se vydává "Napříč Šumavou". Proč? Kudy? Kdo? Představujeme vám běžecký projekt tvořený srdcem...
Budeme běhat, testovat, učit se, hledat rezervy, rozebírat techniku, diskutovat, kompenzovat, sledovat přednášky…