Rock Point Trailrunning kempy 2019

5 min čtení 04. 12. 2018

Už během loňských kempů jsme vymýšleli a diskutovali s účastníky, co udělat lépe a čím kempy vyšperkovat. Pojeďte se přesvědčit, že jsme se zase posunuli o kus dál a běhání s námi je prostě radost! Přivezte si nové krásné běžecké i neběžecké vzpomínky.

Budeme běhat, testovat, učit se, rozebírat techniku, diskutovat, kompenzovat, sledovat přednášky… 

Termíny kempů
 

11. - 14. 4. 2019
14. - 18. 8. 2019
 
13. - 15. 9. 2019
 
31. 10. - 3. 11. 2019


Lokality

Osvědčené lokality ani termíny neměníme. Opět začneme v dubnu pobytem na Vysočině, kde nás doslova rozmazlovali v penzionu Horácko v lokalitě Tři Studny. Srpnový kemp v alpském středisku Hinterstoder byl pro všechny velmi silným zážitkem a těšíme se, že laťku posuneme zase o něco výše.  Šumavu máme možná nejraději, protože jsou to naše domovské hory a připravili jsme, věříme, atraktivní úpravy programu. Zářijový termín ale neměníme. V Jizerských horách se nám líbí. Krásná příroda i běžecké terény a perfektní zázemí chaty Tesanka jsou našimi trumfy pro kemp v listopadu. Každý kemp bude trochu jiný svým zaměřením. Vyberete si kemp pro sebe?

Pro koho jsou kempy určené

Kempy jsou určené pro začínající, až pokročilé běžce, kteří se chtějí zdokonalit v technice běhu, potrénovat, potkat se s podobně naladěnými lidmi, něco se dozvědět o trailovém běhání, závodech, a trénincích našich ambasadorů i třeba doporučeních k regeneraci, kompenzaci a podobně. Program kempů je stavěn tak, aby byl pestrý, zvládnutelný a také zábavný. Starat se o vás bude osvědčený trenérský tým.

Budete moci sami testovat běžeckou obuv, vesty, doplňky

Již nedílnou součástí našich kempů je testování obuvi značek Dynafit, Inov8, Hoka One One, Brooks a dalších. K dispozici jsou také běžecké vesty, batohy a jiné doplňky.

účastnická trika:

Zajistěte si originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč zdarma pro členy Rock Point Zóna klubu a pro všechny, kteří byli na našem trailrunningovém kempu v roce 2018, 2017. Všichni další účastníci mají možnost zakoupení trika za zvýhodněnou cenu 490 Kč. Vyberte si svoji barvu trika a velikost!

Pánská účastnická trika:

Účastnická trika s potiskem loga Trailrunning kemp - pánská

Dámská účastnická trika:

Účastnická trika s potiskem loga Trailrunning kemp - dámská

 

Pro každého účastníka slevový voucher na nákup v prodejnách Rock Point v hodnotě až 500 Kč.

Darujte sportovní zážitek

Chcete účast na některém z kempů darovat? Je to jednoduché. Dotyčného přihlaste, kemp zaplaťte a napište si o dárkovou poukázku na e-mail trailrunningkempy@rockpoint.cz. Po dohodě vám ji pošleme poštou na adresu, kterou si budete přát! 

 

Dárková poukázka na Rock Point Trailrunning kemp

 

Osvědčený trenérský tým

Osvědčené složení trenérského týmu, který se o vás bude střídavě na kempech starat, je letos doplněno o nového člena Martina.

       
Jan Krabec Jan Krabec - absolvent FTVS UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a 25letou praxí. Sám se aktivně atletice věnoval od 12 let, od 15 let pak na závodní a postupně vrcholové úrovni. Stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2017, 2015 i 2014. K největším trenérským úspěchům řadí kromě medailistů z Mistrovství České republiky hlavně účasti svěřence na mládežnických Mistrovstvích Evropy v krosu i na dráze a 11. místo z mládežnického Mistrovství světa v běhu na 3000 m překážek. Má za sebou i řadu horolezeckých expedic a výstupy na vrcholy v nejvyšších světových pohořích včetně osmitisícových. V roce 2006 stanul na vrcholu 8035m vysokého Gasherbrumu II.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRA »
 
Tomáš Bystřický Tomáš Bystřický – člen Rock Point týmu a ambasador značky Dynafit, trenér biatlonu a stále úspěšný závodník.  Jako bývalý reprezentant České republiky v letním biatlonu, horských ultra bězích a SkyRunningu má na svých bedrech již spoustu úspěchů. Vítěz SP v letním biatlonu, mistr světa v letním biatlonu 2017, účast na Mistrovství Evropy 2015 a světa 2016 ve SkyMarathonu.  Vítězství v Pražské stovce 2014, Horských výzvách 2014 a 2016. Krom toho se účastnil Gore-Tex Transalpine Run 2014 nebo ultramaratonu Transvulkania 2017 na Kanárských ostrovech, a to s velmi dobrým výsledkem.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRA »
 
Vendula Šťastná Vendula Šťastná – vystudovala katedru Fyzioterapie a katedru Tělesné výchovy a sportu Západočeské univerzity v Plzni. Je podiatr a kondiční trenér s desetiletou praxí individuálních i skupinových tréninků zaměřených na důraz vhodného provedení pohybu a správné regenerace. Pořádá pravidelné kondiční a kompenzační tréninky družstva házenkářek.

VIDEOPŘEDSTAVENÍ TRENÉRKY »
Martin Mužík Martin Mužík – v mládežnických kategoriích patřil mezi nadějné běžce na atletickém oválu. Je bývalým reprezentantem České republiky, mnohonásobným mistrem České republiky, účastníkem mládežnických Mistrovství Evropy v dráhové atletice i krosu. Obsadil 11. místo na Mistrovství světa v běhu 3000 m překážek dorostenců. V posledních letech se věnuje trailovému běhání a v roce 2018 si doběhl pro několik medailových umístění v Rock Point Horských výzvách.


Přihláška

Vyplňte on-line přihlášku na Rock Point Trailrunningové kempy 2019 za každého účastníka samostatně.

Na kempech se můžete těšit i na experty z prodejen Rock Point, kteří vám navíc poradí s výběrem správného vybavení a zejména vám řeknou vše podstatné k vybavení, které budete moci během kempu vyzkoušet.

Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme na e-mailu trailrunningkempy@rockpoint.cz

Rock Point

Další outdoorové čtení

Vše o běhu na jednom místě. Naučíme vás správný běžecký styl, otestujete si boty světových značek na vlastní kůži, poradíme s výběrem, doporučíme tréninkový plán...
Testování běžeckých bot, slevy, výběhy s konzultací se specialistou přímo v terénu. Nepromeškejte termíny...
Stezka Českem je nyní v největší trekové aplikaci a zařadila se na mapu světových dálkových tras. Více...

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey