Stylové boty inspirované lezeckou obuví

3 min čtení 22. 04. 2021

Black Diamond pohodlí

Chcete lehkou pohodlnou obuv, která se hodí na každodenní nošení? Botu, kterou neničíte při sešlápnutí paty a zkrátka ji nosíte jen tak bez přetažení? Stylovou obuv, která je inspirovaná lezeckými botami? Pak se zaměřte na obuv legendární značky Black Diamond, konkrétně modely Session a Circuit.

Session Aproach Shoe

Volnočasová prodyšná a odolná obuv, která vám zaručí komfortní došlap při každém kroku a dobrou přilnavost na různorodých površích městských ulic i na nejbližším boulderu za městem. Precizní zpracování a design zaujme už na první pohled. Funkčnost vás ohromí už při prvním použití.

pánský model Session Shoe »

Prodyšná pletenina reguluje teplotu uvnitř boty a zajistí dobré odvětrání. Gumový okop na špičce zase zásadně zvyšuje její  odolnost. O dobré usazení nohy se postará integrovaná botička tzv. "ponožka".  Také obouvání nebylo nikdy snazší. Patní část je vyztužena a natvrarována tak, že se obujete raz dva a v případě potřeby lze patní část "sklopit" a nosit boty jen tak, bez přetažení přes patu. Na komfortu při obouvání pak přidávají dvě poutka, jedno na jazyku, druhé na patě.

Circuit Shoe

Lifestylová obuv Circuit Shoe určená na pochůzky po městě, do práce nebo na boulder má podobné vychytávky jako model Session. Ať už se jedná o řešení obsázky, přilnavou podešev BlackLabel Street nebo svrchní prodyšnou pleteninu. Boty jsou velice lehké a pohodlné, ideální na každodenní nošení. Ani u tohoto modelu se nemusíte bát sešlápnutí paty.

 


Videopředstavení


 


Více o BLACK DIAMOND

Americká značka Black Diamond je globálním lídrem v oblasti výroby lezeckého vybavení, backcountry lyží a outdoorového vybavení. Původně byla známá nejlepšími karabinami a vklíněnci (camalot). Postupem času však Black Diamond své portfolio rozšířil o lyže, hole, čelovky, lavinové vybavení, oblečení, lezečky a obuv. Velké množství produktů získálo mezinárodní ocenění a stalo se tak "pojmem" mezi zasvěcenci, ať už se jedná právě o vklíněnec Camalot nebo o lavinové batohy s revoluční technologií Jetforce.

Už od svého vzniku v roce 1957 (Salt Lake City, Amerika) nastavil Black Diamond vysoký standard v mnoha oblastech. Je to výsledek obětavosti, touhy a pracovitosti neuvěřitelného týmu lidí.
Black Diamond není jen značkou pro lezce a lyžaře, ale značkou, pod kterou se urývá vášeň pro sporty, které si vychutnáváme a ve kterých se snažíme dosáhnout těch nejlepších výsledků.
 

Dopřejte nohám každodenní pohodlí při každém kroku v městské džungli,
Rock Point

Další outdoorové čtení

Ke goretexové bundě Tilak získejte Grangers za 1 Kč...
Kompletní nabídka bot KEEN. Sleva 20% platí pro členy klubu Zóna - nové i stávající...

Boty KEEN - 20% sleva pro Zónaře

12. 05. 2022
1 min čtení
Aktuality
Není vám životní prostředí lhostejné?  Podpořte lídry v boji za snížení negativních dopadů na přírodu - Patagonia, Ternua a Icebreaker...

Získejte 20% slevu na EKO produkty

10. 05. 2022
2 min čtení
Aktuality

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey