Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Dali jsme jim do těla. Na pochodech, výletech, v Jizerkách i na urban boulderu. Jak boty obstály?

Víte, jak začal příběh největšího domácího výrobce lezeckého vybavení a odkud se vzalo jméno Ocún?
Vyrazte na umělou lezeckou stěnu, kde se naučíte základy. Kromě odvahy se vám bude ještě hodit základní „starter pack“ pro lezce...
Jarní část pětidílného seriálu lezecké všestrannosti mládeže je za námi. Podívejte se na výsledky a těšte se na podzimní pokračování.
Vypůjčené lezečky už vás přestaly bavit a pošilháváte po vlastních nebo jste své oblíbené už zkrátka „prolezli“? Poradíme vám jak vybírat.
Největší hvězdou ME se stal Jakub Konečný, ale za úspěch českého týmu vděčíme i dalším závodníkům. Na průběh závodu jsme se zeptali přímo Tomáše Bintera...
Rodinná firma Boreal vytváří skvělé lezecké boty pro lezce všech výkonností. Produktová nabídka je neuvěřitelně široká a představuje více než 30 druhů lezeckých bot.
Jak dopadl druhý závod ze série Rock Point Překližka Cupu? Podívejte se na výsledky...
Do Solné komory nejezdíme kvůli sportovním hodnotám a pumpování sebevědomí, ale především za plezírovým lezením, výhledy a jezerní pohodou.
V sobotu 26. května 2018 na venkovní umělé horolezecké stěně DDM Stříbro proběhne další ze závodů 12. ročníku Rock Point Překližka cupu.
V jakých formách na trhu magnesium máme? A proč je nezbytné pro všechny (horo) lezce? Přečtěte si o mágu více...
Letošní již třetí velké soustředění pro českou lezeckou reprezentaci se uskutečnilo na přelomu dubna a května v LC SmíchOFF.
12 z 79 položek
1 2 3 4 5 6