Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím
12 z 34 položek
1 2 3
Zeptali jsme se Tomáše Bystřického, jednoho z organizátorů, v čem tkví oblíbenost závodu i jak moc ohrožoval start letošního ročníku zoufalý nedostatek sněhu...
Jak hodnotí uplynulý rok a na co se těší v nové sezóně...
Co nového přinesl tento ročník a co se chystá do budoucna? Zeptali jsme se...
Komfort, snadná manipulace, nádherná příroda kolem vás – kombinaci příjemných emocí zažijete v přírodním parku Fanes-Sennes-Prags na severu Itálie při zapínání do skialpových lyžáků Dynafit Hoji Pro Tour.
Šestice osobností Rock Point Týmu odhaluje své plány na nadcházející sezónu...
Historicky první běžecký kemp v zahraničí je za námi. Rakouské Alpy nám nachystaly nádherné počasí, skvělé zážitky...
Jste začátečník nebo mírně pokročilý? Chcete si vypilovat styl a dozvědět se vše o technice, kompenzaci, relaxaci? Poběžte s námi na Šumavu.
Jsou živými legendami. Ve světě běhu jsou nepřehlédnutelní a všichni mají mezi běžci své tvrdě vydobyté místo. A rozhodli se spojit s Rock Point – Horskou výzvou.
Oblíbený seriál horských běhů a trekingu pro amatéry i zkušenné běžce. Nebude chybět ani pochod s Mixitkou či bonusový závod na Pálavě.

Rock Point Horská výzva

24. 03. 2018
4 min čtení
Podporujeme
Rozhodli jste se běhat, ale nevíte jak na to? Běháte, ale potřebujete vylepšit techniku? Rádi byste získali rady od zkušených běžců a potkali stejně naladěné lidi? Přihlaste se na kemp.
Postřehy z trati legendárního krkonošského skialpového závodu očima Tomáše Bystřického.
Nepropásněte první ze série Rock Point Trailrunningových kempů. Je připravený na míru začátečníkům i pokročilým.
12 z 34 položek
1 2 3