Objev skryté tajemství boxerek SAXX

3 min čtení 01. 11. 2017

Revoluční systém BallPark Pouch

Revoluce je odvážné slovo a obzvláště pokud ho spojíme se spodním prádlem. Seznamte se s kanadskou značkou SAXX, která v roce 2006 započala revoluci ve světě pánského spodního prádla.

Zakladatel firmy Trent Kitsch rybařil na Aljašce a při dlouhých hodinách strávených v chladných vodách oceánu si říkal, že přece musí existovat způsob, jak ochránit své citlivé partie před odřením.

Vyvinul proto jedinečné boxerky s dokonalou vychytávkou, která zvedá komfort nošení o třídu výše. Patentované řešení nazvané BallPark Pouch bylo po 14 prototypech na světě. Komfortní kapsičky z velejemné síťoviny, díky kterým máte uloženo vše na svém místě.

co je systém ballpark pouch?

BallPark Pouch - SAXX Three-D Fit - SAXX Flat Out Seams - SAXX

BallPark Pouch™

Technické řešení navržené s důrazem na maximální pohodlí spočívá v 3D kapsičkách z velejemné síťoviny. Ty zajišťují, že vše je na svém místě a nedochází k oděru citlivých partií o stehna.

Three-D Fit™

Střih boxerek Saxx vychází z 360° pohledu na lidské tělo a klade důraz na pohodlí a funkčnost. 9 panelů látky je poskládáno tak, aby dokonale kopírovalo lidské kontury v této oblasti.

Flat Out Seams™

Zatímco jiní výrobci spodního prádla obvykle umísťují pevnější švy dovnitř, takže jsou v přímém kontaktu s pokožkou, SAXX logiku obrátil. Jemnější stranu švů dávají dovnitř, aby maximalizovali vaše pohodlí.

 

Otestovali jsme

Kolega už má doma pěknou sbírku Saxx trenek. A zavinila to zvědavost. I přes první pochyby, co by na těch trenkách mohlo být tak úžasného, se pustil do testování. A hle? Jak je spokojen a co je na boxerkách přímo revolučního, si můžete přečíst v jeho recenzi - Test boxerek SAXX

Nejpohodlnější boxerky SAXX

Vyberte si z mnoha typů a barevných kombinací
 

barevná ukázka boxerek SAXX
barevná ukázka boxerek SAXX ultra Fly
Barevná ukázka boxerek SAXX

a mhoho dalších barev a střihů najdete v kategorii spodní prádlo - funkční boxerky SAXX

Boxerky SAXX získáte na e-shopu i v celé síti prodejen Rock Point. Využít můžete také rezervaci on-line a budete tak mít jistotu, že vámi vybranou velikost a barvu budete mít na prodejně připravenou.

Jak systém BallPark Pouch funguje?
 

 

 

 

Barevná ukázka boxerek SAXX Kinetic
Náš tip:

Boxerky Kinetic jsou stvořeny na dynamické aktivity, kde z vás stékají proudy potu. Strečový materiál (85% nylon, 15% spandex) má meshovou strukturu, díky níž je rychleschnoucí. Boxerky mají částečně kompresní střih. Vystouplé logo SAXX na pase je ze silikonu.

 

Vhodné jako dárek?

Sice čistě pánská záležitost, ale ani vy dámy si nepřijdete zkrátka! Chcete darovat své drahé polovičce vhodný dárek? Vždyť víte, jak muži milují praktičnost a jednoduchost! Vy už vyberte jen vhodnou barvu a je to. Boxerky jsou zabalené v krabičce, takže se skvěle hodí. Věřte, že vaši partneři ocení přímo nadpozemskou pohodlnost vašeho dárku.

 

Nejpohodlnější boxerky SAXX
Nejpohodlnější boxerky SAXX
Nejpohodlnější boxerky SAXX

logo Saxx

 

Další outdoorové čtení

K objevování úchvatné krajiny Krkonoš vám zapůjčíme e-bike i běžecké boty...
Když chcete na túru vyrazit nalehko a ve vyšším tempu, je oblečení a obuv od tyrolské značky Salewa to pravé. Proč...
Přijďte si vybrat vše potřebné před vaší cyklojízdou do vybraných Rock Point prodejen. V Praze, Plzni, Brně, Ostravě nebo ve Špindlu...

Cyklo doplňky v Rock Pointu

02. 07. 2022
2 min čtení
Aktuality

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey