Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

BRÝLE sluneční

Zboží není momentálně v nabídce Přípravili jsme pro vás podobné produkty, které by se Vám mohly líbit.

Prohlédnout nabídku

Specifikace

Také se vám může líbit

Guide Book Cover S
Guide Book Cover S

Velmi praktické pouzdro na průvodce a nebo jakoukoliv jinou knihu. Vyrobeno z neoprenu, uzavírání na zip po třech stranách, poutko na zavěšení.

Detail 399 Kč
NEJKRÁSNĚJŠÍ CESTY NA PÍSKU
NEJKRÁSNĚJŠÍ CESTY NA PÍSKU

Netradiční zpracování lezeckého průvodce. Výběr nejkrásnějších lezeckých cest obtížnosti V - VIIc ( 223 ). Zahrnuté oblasti - Hruboskalsko, Prachovské skály, Tisá, Rájec a Ostrov. Na úvod každé oblasti jsou vždy uvedeny informace o poloze, parkování, ubytování a občerstvení. Každá cesta je zvlášť vyfocena a zakreslena do fotografie červenou čarou. Ke každé cestě je slovní popis.

Detail 319 Kč
Droga zvana vyska
Droga zvana vyska

Velehory patří k posledním divokým a nezkroceným místům na zemi. Stále ještě jsou zahaleny tajemstvím. Snad proto jsou voláním a výzvou pro ty, kdo rozumí. Jedenáct horolezeckých expedic během dvanácti let. Jen málokdo si dokáže představit, co všechno se za tímto strohým konstatováním skrývá. Pokusím se vám na následujících stránkách alespoň přiblížit, je-li to vůbec možné, trošku těch neopakovatelných zážitků i všední rutiny, tvrdé práce i nuceného nicnedělání. Budu vyprávět o velkých nadějích i o nemenších zklamáních, o precizním plánování i o nutné improvizaci. Povím vám o přátelství i o sobectví, o sladkém pocitu vítězství i o hořkých prohrách. Dám vám příležitost nahlédnout do života horolezců, tak jak mi to umožnili oni sami svým vyprávěním, svými deníky, zvukovými nahrávkami a množstvím dalších materiálů. Možná se vám stane tato kniha malou inspirací a pobídkou překonat sami sebe, svou pohodlnost. Snad ve vás probudí touhu po vlastních zážitcích, po vlastním bohatším životě. Pokud tomu tak bude, pak jsem ji nepsala zbytečně.

Detail 519 Kč
Guide Book Cover L
Guide Book Cover L

Velmi praktické pouzdro na průvodce a nebo jakoukoliv jinou knihu. Vyrobeno z neoprenu, uzavírání na zip po třech stranách, poutko na zavěšení.

Detail 459 Kč
0,-