Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Víte, v čem spočívá jedinečnost bundy Patagonia Micro Puff Hoody?

Co má bunda Micro Puff Hoody tak zásadního, že se stala téměř legendou produktové nabídky Patagoina? Na ISPO veletrhu jsme využili možnosti tuhle bundu detailně probrat se zástupcem firmy Michalem Smržem a zaměřili se přitom na všechny detaily...

To nejlepší ze dvou světů

Zateplovačka Micro Puff Hoody spojuje dva světy - přírodní a syntetický. Z obou si bere jen to nejlepší a na tom staví své přednosti. Patagonia mnoho let vyvíjela své vlastní vlákno - PlumaFill. Je to izolační materiál, který vypadá jako peří. Ačkoliv je to syntetika, do produktu přináší ty nejlepší vlastnosti z peří. Co si pod tím představit?

Maximální sbalitelnost a hřejivost jako má peří, a to se všemi výhodami, které přináší syntetické vlákno. To znamená, že všechny tyto vlastnosti fungují i za vlhka.

3 důvody, proč ji budete navždy ctít a milovat

 • EXTRÉMNÍ LEHKOST
  když ji máte na sobě, tak máte pocit, jako byste nic neměli
 • VYNIKAJÍCÍ HŘEJIVOST
  když vyšlapete kopec na skialpech nebo dorazíte někam, kde pofukuje, rázem vás zahřeje
 • VÝBORNÁ SBALITELNOST
  když potřebujete šetřit místem, sbalíte ji "samu do sebe", do levé kapsy

 

6 důvovodů, proč je bunda Patagonia Micro Hoody ta nejlepší z kategorie zateplovaček

Bunda má mnoho dalších benefitů, které v terénu oceníte. Díky neuvěřitelně jemnému a přesto pevnému materiálu Pertex Quantum, budete ochráněni před větrem. A díky povrchové DWR úpravě bunda zvládne i přepršku.

Má velmi komfortně řešenou kapuci, která perfektně sedí pod helmou, abyste měli maximální teplotu přímo na hlavě, protože jak víme, nejvíce tepla uniká právě hlavou. Další drobnou vychytávkou je poutko určené k zavěšení na sedák, ale své využití najde i jinde.


Vemte si "NIC" s sebou

Tahle zateplovací bunda se nám hodně líbí. Sami jsme ji testovali na vlastní kůži a jsme přesvědčeni, že v naší nabídce nesmí chybět. Je to hodně inovativní, techonologicky vyspělý produkt. Navíc je bunda šitá pod certifikací Fair Trade Certified™.

Pokud si chcete na své výpravy vzít něco, co bude lehké, malé..., zkrátka "jako nic", přibalte si zateplovačku Micro Puff Hoody od Patagonia.

Zateplovačku Patagonia Micro Puff jsme vyzkoušeli na vlastní kůži

Víte, že...

 • bundu Micro Puff v Patagonii vyvíjeli téměř 10 let, než vše doladili k dokonalosti,
 • kolekce pro jaro 2019 měla 68 % produktů z recyklovaných materiálů a cíl pro rok 2025 je 100 %,
 • potisky na tričkách se nikdy neopakují, je to pouze sezónní záležitost (mimo hl. loga s rybou),
 • značka pravidelně financuje projekty, které napomáhají ochraně životního prostředí
 • v roce 1977 Patagonia jako první firma na světě vyrobila fleecovou mikinu, která je dodnes součástí nabídky - Pile Fleece Jacket
 • i v roce 2019 je Patagonia stále rodinnou firmou ve vlastnictví zakladatele Yvona Chouinarda.


logo Patagonia

Rock Point

Další outdoorové čtení

Odpovídáme na nejčastější dotazy k fungování našeho e-shopu a prodejen...
Výdejní okénka běží dál, pro nákup dětské obuvi a oblečení byly otevřeny i některé prodejny...
Máme otevřeno! Přijďte si k nám pro dětské oblečení a dětskou obuv do školy i na volnočasové aktivity. Nakupujte ve slevách...