-25 %
Doprava zdarma Doprava Ikona
bunda

Ternua ARTILE JKT W

4 699 Kč
6 299 Kč
Velikost
S
M
Barva

Popis produktu

Dámská bunda Artile od baskické značky Ternua není jen minimalistickou černou zimní bundou. Právě naopak. Pokud se pro tuto bundu rozhodnete, budete na sobě nosit i originální příběh, který se zrodil ze spolupráce Ternui a farmářů, kteří chovají baskické plemeno ovcí Latxa.

 

Artile znamená v baskičtině vlna. A právě ta posloužila jako výplň této jedinečné bundy. Ternua iniciovala projekt na podporu lokálních chovatelů ovcí, kteří nedokázali vlnu sami využít. Ternua propojila chovatele s malou firmou na francouzské straně Pyrenejí, která dokázala vlnu zpracovat do jedinečného izolačního materiálu, který je měkký, dokonale hřejivý, 100% přírodní a 100% biologicky odbouratelný.

 

Výsledkem je bunda, která dokonale splňuje parametry originálního produktu v nadčasovém designu, který je plně funkční a ochrání vás i v prostředí chladného města.

 

Svršek bundy je vyroben z membránového materiálu Windshell, který je 100% větrudolný a vyrobený recyklací druhotných surovin, včetně příměsi kukuřice. Voděodolná úprava materiálu neobsahuje fluorokarbon.

 

Tato bunda je součástí kolekce Whales Spirit, kterou Ternua cílí na člověka, který vyznává outdoorový životní styl, ale ve městě se chce obléknout slušivě a decentně. Zároveň mu není lhostejný osud naší planety, protože produkty z této kolekce jsou vyráběny z recyklovaných materiálů a nejšetrnější možnou formou. 

 

 

 

Specifikace

pohlaví Dámské
značka Ternua zimní bundy Ternua
typ produktu bunda
vhodné pro aktivity Volný čas
materiál vlna (WO,VL)
Kód produktu

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey