Česká Kama vám napletla novou kolekci

3 min čtení 06. 12. 2017

Kvalita a originalita jde ruku v ruce s českou značkou Kama. Nově ji u nás můžete nakoupit na e-shopu nebo na prodejnách Rock Point Praha Pankrác a Perštýn.

Navíc, by vám produkty Kama měly přinášet i dobrý pocit protože:
 

 • Kama je česká rodinná férová značka

 • vše je vyráběno v Praze 6 a prochází rukama českých kvalifikovaných zaměstnanců

 • KAMA v rámci své činnosti stojí za ekologickou, hospodářskou a sociální udržitelností

 • zpracovává výhradně příze Schöeller certifikované standardem BLUESIGN

 

Již od roku 1990 je její specializací pletařská výroba sportovních a městských svetrů a čepic se stylovými  severskými vzory a dalších doplňků jako čelenky, kuklymasky a šály. Vyrábí také české svetry a čepice pro zahraniční olympijské sportovce.
 

svetr KAMA SVETR KAMAKADZE K5100 svetr KAMA PÁNSKÝ SVETR 4101 sukně KAMA SUKNĚ WS 6002 šála KAMA ŠÁLA S07
Dámský pěkně nadýchaný a hřejivý svetr vyrobený z materiálu podléhajícímu maximální ekologické šetrnosti.  Pánský tenký svetr z hladké pleteniny užijete každý den. Do práce, na rande i pro volnočasové aktivity. 100% merino umocňuje pohodlí. Sportovní pletená sukně na běžky i do města. Boční zip a vnitřní kapsa tak akorát velká, spolu s membránou GORE® WINDSTOPPER® dělají ze sukně skutečně vytuněný kousek. Pletená šála z merina, kterou díky NANOtech ochraně vlákna proti vodě, prachu a nečistotám využijete od jara do podzimu.

 

Celá nabídka KAMA

TIP:

Využijte akci 2+1 na doplňky (11. - 24. 12. 2017) a vyberte si z nádherných modelů, vzorů a barevných kombinací. Na e-shopu nebo prodejnách si vyberete tři kousky doplňků a jeden máte ZDARMA. Skvělé, pro pořízení vánočních dárků.
Malá ukázka KAMA čepic a kulichů. Nenechte si však ujít celou nabídku KAMA čepic, šál a čelenek.

Čepice od české značky KAMA - pleteno v Čechách

Jak to kdysi začalo

Byla jednou jedna rodina. Paní Mahulena Pertlová byla s dětmi na mateřské dovolené a její manžel koncertoval jako muzikant po vlastech českých. Psal se rok 1988, když paní Mahulena dostala nápad uplést dětem čepice. Zjistila, že jí práce jde od ruky, a tak jich upletla víc. Čepice se líbily všem v okolí, a tak vznikla u Pertlů domácí pletařská manufakura.

Uplynulo 28 let, děti dospěly a vyrostla i firma. Značka KAMA je známá v tuzemsku i zahraniční. V sídle firmy na Praze 6 probíhá výroba, expedice zboží, je zde firemní prodejna a jako součást managementu pracuje celá rodina. Paní Mahulena vytváří každý rok novou kolekci a řídí výrobu, Jiří se stará o marketing, Klára o finance a export, Adam o internet.


rodina Pertlových, foto: KAMA

 

Víte, že...

 

 • V roce 2013 získalal KAMA od Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR titul "Equa bank Rodinná firma roku 2013"
   

 • KAMA zpracovává výhradně Merino příze s ekologickou certifikací BLUESIGN od dodavatele - Schoeller AG
   

 • KAMA zpracovává výhradně italský fleece Pontetorto Tecnopile®
   

 • KAMA zpracovává od r. 1996 jako jediný pletařský výrobce v ČR vyrábějící pod vlastní značkou membránové materiály GORE® WINDSTOPPER™ a GORE-TEX® na základě licence od W. L. Gore & Associates GmbH
   

 • KAMA prodává své výrobky v ČR a exportuje do 28 států světa

 

 • KAMA se v duchu podtitulu FASHION & FUNCTION koncentruje na stálé propojování módy s využíváním funkčních materiálů
   

 • KAMA spolupracuje s dobročinnými a charitativními organizacemi Dobrý anděl, Naděje, Fond ohrožených dětí a Humanistické centrum Dialog, o.s., Nadace Terezy Maxové

 

Další outdoorové čtení

Přijďte si vybrat vše potřebné před vaší cyklojízdou do vybraných Rock Point prodejen. V Praze, Plzni, Brně, Ostravě nebo ve Špindlu...

Cyklo doplňky v Rock Pointu

02. 07. 2022
2 min čtení
Aktuality
Jak bude otevřeno v našich kamenných a partnerských prodejnách...
Vybavte se kvalitně a výhodněji, pořiďte si turistický batoh se slevou 20 %...

Vybavte se do kempu

13. 06. 2022
1 min čtení
Aktuality

Vyberte si ze široké nabídky značek

Rafiki Hannah Prana Smartwool Keen Garmont Julbo Osprey