Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Česká Kama vám napletla novou kolekci

Kvalita a originalita jde ruku v ruce s českou značkou Kama. Nově ji u nás můžete nakoupit na e-shopu nebo na prodejnách Rock Point Praha Pankrác a Perštýn.

Navíc, by vám produkty Kama měly přinášet i dobrý pocit protože:
 

 • Kama je česká rodinná férová značka

 • vše je vyráběno v Praze 6 a prochází rukama českých kvalifikovaných zaměstnanců

 • KAMA v rámci své činnosti stojí za ekologickou, hospodářskou a sociální udržitelností

 • zpracovává výhradně příze Schoeller certifikované standardem BLUESIGN

 

Již od roku 1990 je její specializací pletařská výroba sportovních a městských svetrů a čepic se stylovými  severskými vzory a dalších doplňků jako čelenky, kuklymasky a šály. Vyrábí také české svetry a čepice pro zahraniční olympijské sportovce.
 

svetr KAMA SVETR KAMAKADZE K5100 svetr KAMA PÁNSKÝ SVETR 4101 sukně KAMA SUKNĚ WS 6002 šála KAMA ŠÁLA S07
Dámský pěkně nadýchaný a hřejivý svetr vyrobený z materiálu podléhajícímu maximální ekologické šetrnosti.  Pánský tenký svetr z hladké pleteniny užijete každý den. Do práce, na rande i pro volnočasové aktivity. 100% merino umocňuje pohodlí. Sportovní pletená sukně na běžky i do města. Boční zip a vnitřní kapsa tak akorát velká, spolu s membránou GORE® WINDSTOPPER® dělají ze sukně skutečně vytuněný kousek. Pletená šála z merina, kterou díky NANOtech ochraně vlákna proti vodě, prachu a nečistotám využijete od jara do podzimu.

 

Celá nabídka KAMA

TIP:

Využijte akci 2+1 na doplňky (11. - 24. 12. 2017) a vyberte si z nádherných modelů, vzorů a barevných kombinací. Na e-shopu nebo prodejnách si vyberete tři kousky doplňků a jeden máte ZDARMA. Skvělé, pro pořízení vánočních dárků.
Malá ukázka KAMA čepic a kulichů. Nenechte si však ujít celou nabídku KAMA čepic, šál a čelenek.

Čepice od české značky KAMA - pleteno v Čechách

Jak to kdysi začalo

Byla jednou jedna rodina. Paní Mahulena Pertlová byla s dětmi na mateřské dovolené a její manžel koncertoval jako muzikant po vlastech českých. Psal se rok 1988, když paní Mahulena dostala nápad uplést dětem čepice. Zjistila, že jí práce jde od ruky, a tak jich upletla víc. Čepice se líbily všem v okolí, a tak vznikla u Pertlů domácí pletařská manufakura.

Uplynulo 28 let, děti dospěly a vyrostla i firma. Značka KAMA je známá v tuzemsku i zahraniční. V sídle firmy na Praze 6 probíhá výroba, expedice zboží, je zde firemní prodejna a jako součást managementu pracuje celá rodina. Paní Mahulena vytváří každý rok novou kolekci a řídí výrobu, Jiří se stará o marketing, Klára o finance a export, Adam o internet.


rodina Pertlových, foto: KAMA

 

Víte, že...

 

 • V roce 2013 získalal KAMA od Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR titul "Equa bank Rodinná firma roku 2013"
   

 • KAMA zpracovává výhradně Merino příze s ekologickou certifikací BLUESIGN od dodavatele - Schoeller AG
   

 • KAMA zpracovává výhradně italský fleece Pontetorto Tecnopile®
   

 • KAMA zpracovává od r. 1996 jako jediný pletařský výrobce v ČR vyrábějící pod vlastní značkou membránové materiály GORE® WINDSTOPPER™ a GORE-TEX® na základě licence od W. L. Gore & Associates GmbH
   

 • KAMA prodává své výrobky v ČR a exportuje do 28 států světa

 

 • KAMA se v duchu podtitulu FASHION & FUNCTION koncentruje na stálé propojování módy s využíváním funkčních materiálů
   

 • KAMA spolupracuje s dobročinnými a charitativními organizacemi Dobrý anděl, Naděje, Fond ohrožených dětí a Humanistické centrum Dialog, o.s., Nadace Terezy Maxové

 

Další outdoorové čtení

Jak dokonale ochránit svůj zrak před škodlivým UV zářením. Jaké technologie Julbo využívá...
Proč? Ochrání vám zrak před nebezpečnými UV paprsky, ušetříte 20 % z ceny brýlí, konečně se budete na Slunce usmívat...
Víte, že poškození zraku škodlivým UV zářením je již nevratné. Julbo vám pomůže ochránit zrak i vašim dětem.