Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Chcete se naučit správně běhat?

4 min čtení 10. 03. 2018

Začínáte s během?

Rozhodli jste se běhat, ale nevíte jak na to? Běháte, ale potřebujete vylepšit techniku? Rádi byste získali rady od zkušených běžců a potkali stejně naladěné lidi? Přihlaste se na některý z běžeckých kempů, které pořádáme pod hlavičkou Rock Point Trailrunning Camp.

Nebojte se, v případě, že s během začínáte, určitě nebudete nesmyslně nabíhat mnohakilometrové objemy. Naopak, pod dohledem profesionálů se dozvíte jak na techniku běhu, jak při běhu dýchat, co a jak vylepšit, jak si stanovit svůj běžecký plán tak, aby vás běh bavil a vy si ho užívali.

PŘIHLÁŠKA NA KEMP »

 

RIDGE II GT MEN
RIDGE II GT MEN
RIDGE II GT MEN

Chcete zlepšit techniku běhu?

Pokud již nějakou dobu běháte, ale nedaří se vám zlepšit své výkony, poradíme vám jak na to. Jak trénovat a jaké techniky jsou pro vás nejlepší. Budete mít také ideální příležitost vyměnit si s profesionály a zkušenými závodníky informace z oblasti běhu, závodů, relaxace, zranění apod.

V rámci běžeckého kempu si každý ve své výkonnostní kategorii najde to své. A krom toho, zaběháte si v nádherné přírodě, večer se pobavíte nad sklenkou moku se stejně naladěnými lidmi a běžecký víkend si tak příjemně všichni užijeme.

PŘIHLÁŠKA NA KEMP »

Registrujte se co nejdříve. Nejbližší kemp nás čeká na Vysočině již 12. - 15. 4. 2018, ale pokud se vám termín nehodí, vyberte si z dalších možností.

DARUJTE BĚŽECKÝ ZÁŽITEK

Chcete udělat radost svým blízkým? Pořiďte jim dárkovou poukázku na běžecký kemp a darujte jim víkend plný běžeckých žážitků. Více o pokázkách.

Trenérský tým

Trenérský tým, který se o vás bude střídavě na kempech starat, zůstává v osvědčeném složení.

 

   
Jan Krabec Jan Krabec – absolvent FTVS UK Praha, atletický trenér s nejvyšším trenérským vzděláním a 25letou praxí. Sám se aktivně atletice věnoval od 12 let, od 15 let pak na závodní a postupně vrcholové úrovni. Stále aktivní běžec, medailová umístění v závodech Rock Point Horské výzvy v roce 2017, 2015 i 2014. K největším trenérským úspěchům řadí kromě medailistů z Mistrovství České republiky hlavně účasti svěřence na mládežnických Mistrovstvích Evropy v krosu i na dráze a 11. místo z mládežnického Mistrovství světa v běhu na 3000 m překážek. Má za sebou i řadu horolezeckých expedic a výstupy na vrcholy v nejvyšších světových pohořích včetně osmitisícových. V roce 2006 stanul na vrcholu 8035m vysokého Gasherbrumu II.
Tomáš Bystřický Tomáš Bystřický – student doktorandského programu na Západočeské Univerzitě v Plzni, trenér biatlonu a stále úspěšný závodník.  Reprezentant České republiky v letním biatlonu, horských ultra bězích a SkyRunningu, Vítěz SP v letním biatlonu, mistr světa v letním biatlonu 2017, účast na Mistrovství Evropy 2015 a světa 2016 ve SkyMarathonu. Člen Rock Point týmu a ambasador značky Dynafit.  Vítězství v Pražské stovce 2014, Horských výzvách 2014 a 2016, účastník Gore-Tex Transalpine Run 2014 nebo ultramaratonu Transvulkania 2017 na Kanárských ostrovech.
Vendula Šťastná Vendula Šťastná – vystudovala katedru Fyzioterapie a katedru Tělesné výchovy a sportu Západočeské univerzity v Plzni. Podiatr, kondiční trenér s desetiletou praxí individuálních i skupinových tréninků zaměřených na důraz vhodného provedení pohybu a správné regenerace. Pravidelné kondiční a kompenzační tréninky házenkářek.
Linda Beniačová Linda Beniačová – rodačka ze Žiliny žije a trénuje v Brně, kde se s ní můžete setkávat na trénincích, které pro veřejnost organizuje místní Běžecký klub Brno. Pořádá také trailové kempy ve Vysokých Tatrách a Malé Fatře.  Její závodní specializací jsou převážně horské maratony a utramaratony, je ambasadorkou Světa běhu a adidasu. Od roku 2014 nemá jinou vítězku MČR v zimním horském maratonu – Lysá hora 24, s úspěchem ale závodí i na populární B7, Rock Point Horských výzvách a dalších extrémních závodech.

 

Běžecké tričko zdarma

Originální a funkční účastnické triko v hodnotě 790 Kč ZDARMA získáte všichni, kteří jste členy Rock Point Zóna klubu (on-line registrace) nebo jste již byli na našem trailrunningovém kempu v roce 2017.

Nesplňujete výše uvedené podmínky? Jako účastníci běžeckých kempů máte možnost si triko zakoupit za zvýhodněnou cenu 390 Kč.  Vyberte si svoji barvu a velikost! Máte-li zájem o účastnická trika na kemp Vysočina, je nutné přihlášku na kemp odeslat nejpozději do 18. 3. 2018.

PŘIHLÁŠKA NA KEMP »


PORADÍME VÁM

Případné dotazy rádi zodpovíme na e- mailu: trailrunningkempy@rockpoint.cz. Pokud se potřebujete poradit telefonicky, napište nám svůj dotaz a telefon. Ozveme se vám.

Těšíme se na vás na některém z běžeckých kempů'
Rock Point

Další outdoorové čtení

Povoleno! Na základě rozhodnutí vlády ČR máme možnost uskutečnit běžecké kempy. Pojďme si společně protáhnout těla...
Běžecká výzva pro všechny milovníky trailů! Pojďte do toho s námi...
Vyberte si některou ze 4 etap "napříč Šumavou", anebo si naložte rovnou všechny. Zvýšíte tak šance na výhru...